کد خبر: 201142 A

هشدار استاندار گیلان!

اقتصاد دستوری نمی‌شود، در کنار این توصیه‌ها باید تولیدکنندگان استان نیز با افزایش کیفیت و جذابیت خرید تمایل لازم را در خریداران ایجاد کنند.

استاندار گیلان گفت: حرکت‌های جدیدی که در بهبود فضای کسب و کار در گیلان ایجاد شده است را با قدرت ادامه می‌دهیم.

به گزارش ایلنا از رشت، محمد علی نجفی در نشست فعالان تولیدی و اقتصادی با معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری که ظهر امروز در شهر صنعتی رشت برگزار شد با اشاره به عزم جدی دولت برای خروج از رکود تورمی گفت: بارویکردی که دولت تدبیر و امید در ایجاد فضای آرام برای شکوفایی اقتصادی کشور در پیش گرفته است این فضا در استان نیز ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه آرامش در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در استان وجود دارد گفت: باید با استفاده از این بستر حرکت‌های جدی را که در زمینهٔ بهبود فضای کسب و کار و اشتغالزایی در استان بوجود آمده است را باقدرت به پیش ببریم.

نجفی با اشاره به دیدارهای خود با مدیران عامل بانک‌های کشور، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و رئیس صندوق توسعه ملی گفت: تمامی این دیدار‌ها در راستای رفع دغدغهٔ کار آفرینان و تولید کنندگان واقعی بوده است.

وی با اشاره به مقام نخست گیلان در بهبود فضای کسب و کار براساس اعلام مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: باید از این موفقیت‌ها برای کار آفرینی بهتر استفاده کنیم.

استاندار گیلان با اشاره به دغدغه‌های مدیران واحدهای تولیدی در این نشست گفت: تعارفی با مدیری که در مقابل بخش خصوصی سنگ اندازی کند ندارم.

وی همچنین با بیان اینکه از مدیران دستگاههای اجرایی در شورای اداری خواهد خواست تا خرید اجناس و کالاهای تولیدی داخل استان را در اولویت قرار دهند گفت: اقتصاد دستوری نمی‌شود در کنار این توصیه‌ها باید تولیدکنندگان استان نیز با افزایش کیفیت و جذابیت خرید تمایل لازم را در خریداران ایجاد کنند.

اجتماعی و فرهنگی اقتصاد بخش خصوصی دولت سازمان حفاظت محیط زیست شورای اداری صندوق توسعه ملی کسب و کار مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر