کد خبر: 201154 A

مدیر عامل شهرک‌های صنعتی گیلان؛

در آینده شاهد ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به صاحبان صنایع مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خواهیم بود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: ۲۹ موقعیت از ۳۲ موقعیت صنعتی شرکت شهرک‌ها قابلیت واگذاری دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، طهمورثلاهوتی اشکوری گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در حال حاضر دارای ۳۲ موقعیت و عرصه صنعتی است که ۲۹ موقعیت آن قابل واگذاری است. موقعیت‌های یاد شده دارای مساحتی ۱۷۰۰ هکتاری هستند که از این میزان ۱۲۰۰ هکتار آن در حال واگذاری و ما بقی در شرف آماده سازی زیر ساختهای اولیه به جهت واگذاری هستند.

وی در ادامه افزود: عرصه‌های در حال واگذاری در تامین زیر ساخت‌ها، دارای نواقص و کمبودهایی هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تامین قدرت برق اشاره کرد. لذا با توجه به شناسایی و تدوین راه حل‌های رفع مشکلات بر اساس جلسات مکرری که با دستگاه‌های متولی امر گذاشته شده و همچنین تامین اعتبارات لازم که در این خصوص از محل واگذاری عرصه‌های صنعتی به متقاضیان سرمایه گذاری، صورت پذیرفت است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: در آینده شاهد ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به صاحبان صنایع مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خواهیم بود.

وی در پایان بیان داشت: ۳ موقعیت صنعتی که هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده‌اند نیز اقدامات موثری به منظور تامین برق موقت، راه دسترسی، آب و غیره، که جزء نیازهای اولیه استقرار صنایع است، صورت پذیرفته که با توجه به عدم تامین اعتبار از محل واگذاری عرصه در این شهرک‌ها و نواحی صنعتی قطعا با حمایت مسئولین استانی و شهرستانی در زمینه تخصیص اعتبارات استانی آماده سازی این عرصه‌ها سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.

استان گیلان برق سرمایه گذاری مشکلات هیئت مدیره صنعتی شهرک واگذاری قابلیت موقعیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر