کد خبر: 201156 A

معاون برنامه‌ریزی استانداری گیلان؛

در طی سال‌های گذشته و در طول تاریخ انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام توانسته خدمات شایانی را به محروم‌ترین افراد جامعه برساند به طوری‌که آثار و برکات این نهاد انقلابی در تمامی شهرهای و روستاهای گیلان و حتی در برخی کشور‌ها نیز مشهود هست.

معاون برنامه ریزی استانداری گیلان در جریان بازدید از نمونه طرح اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گیلان با تاکید بر اهمیت طرح‌های تولیدی گفت: کمیته امداد گیلان با اجرای ده‌ها طرح متنوع و متکثر ثابت کرد که ایجاد اشتغال پایدار با صرف حد اقل هزینه‌ها نیز کاری ممکن و شدنی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، محمد حسین اصغریان که از طرح استخر پرورش ماهی گرمابی، واقع در روستای پایین کوه یخ از توابع شهرستان رشت بازدید کرد، افزود: اشتغال مقوله‌ای بسیار مهم در اقتصاد هرکشور هست و هر کشوری که به استقلال خود می‌اندیشد لاجرم می‌باید برروی مسئله مهم اشتغال تمرکز و توجه ویژه‌ای داشته باشد.

وی از کمیته امداد به عنوان مولود مبارک انقلاب اسلامی یاد کرد و خاطرنشان ساخت: در طی سال‌های گذشته و در طول تاریخ انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام توانسته خدمات شایانی را به محروم‌ترین افراد جامعه برساند به طوریکه آثار و برکات این نهاد انقلابی در تمامی شهرهای و روستاهای گیلان و حتی در برخی کشور‌ها نیز مشهود هست.

با اجرای این طرح، پرورش ماهیان گرمابی که به مساحت ۱۴ هزار متر مربع است و برای سه نفر نیز به طور مستقیم ایجاد اشتغال شده است، مبلغ دویست میلیون ریال تسهیلات اختصاص داده شده و میزان درآمد سالیانه ناشی از اجرای این طرح هم یکصد و شصت میلیون ریال برآورد شده است.

استقلال اشتغال اقتصاد انقلاب اسلامی ایجاد اشتغال پرورش ماهی جامعه درآمد کمیته امداد کمیته امداد امام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر