کد خبر: 205592 A

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان:

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان بر توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی به جهت گسترش سرمایه‌گذاری در بخش تولیدی گیلان تاکید کرد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: تملک اراضی و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی از اهداف راهبردی شرکت شهرک‌های صنعتی است.

به گزارش ایلنا از رشت، طهمورثلاهوتی اشکوری، تملک اراضی و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی از محل اراضی ملی و خصوصی را یکی از اهداف راهبردی شرکت شهرک‌ها ی صنعتی استان گیلان عنوان کرد.

وی افزود: این امر باید به لحاظ فراهم نمودن بستر مناسب جهت حضور سرمایه گذاران در بخش تولید در سنوات آتی مورد توجه قرار گیرد.

این مسئول تملک اراضی یعقوبیه و دریاسر لنگرود یکی ازظرفیت‌های موجود معرفی کرد و گفت: این مناطق از سنوات قبل شناسایی شده و روند اجرایی آن ادامه خواهد یافت.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: مطابق با مصوبات اخذ شده در حال حاضر ۳۰ هکتار از اراضی این منطقه قابلیبت تملک را دارد اما تاکنون در حدود ۱۱ هکتار تملک صورت پذیرفته بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با نماینده و فرماندار شهرستان لنگرود و سایر مسیولان حدود ۲۰هکتار دیگر در شرف تملک است.

وی در پایان یادآورشد: بر اساس برنامه‌های سالیانه مقرر شد که در سال جاری ۲۰هکتار مذکور تملک و به اراضی موجود اضافه شود.

لاهوتی لفزود: در حال حاضر نیز متقاضیان سرمایه گذاری در این منطقه آماده ورود به عرصه صنعت هستند که به محض آماده شدن خدمات زیر بنایی واگذاری صورت خواهد گرفت.

استان گیلان سرمایه گذاران سرمایه گذاری صنعت فرماندار شهرستان هیئت مدیره شرکت صنعتی شهرک نواحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر