کد خبر: 207108 A

با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان؛

دوران هشت سال دفاع مقدس، تداعی کننده شهدایی است که جنگ را به خوبی درک کرده بودند و از مرگ ترس و هراسی نداشتند.

سردار هامون محمدی در مراسم پرده‌برداری یادمان شهدا در میدان شهدای شهر رانکوه این شهرستان اظهار کرد: شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس، مردان شجاعی بودند که با ایمان و اعتقاد خود جنگیدند و موجب پیروزی کشور شدند.

به گزارش ایلنا از رشت، وی افزود: دوران هشت سال دفاع مقدس تداعی کننده شهدایی است که جنگ را به خوبی درک کرده بودند و از مرگ ترس و هراسی نداشتند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه ملت ما هرگز رشادت، شجاعت و شهامت‌های این شهدا را فراموش نمی‌کنند، تصریح کرد: به پاس قدردانی از ایثارگری‌های شهدای رانکوه یادمان شش شهید این شهر ساخته و پرده برداری شده است.

شهردار رانکوه نیز در ادامه این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دوران هشت سال دفاع مقدس در حفظ و اعتلای نظام موثر بود.

امین رشیدی‌نژاد با اشاره به دفاع رزمندگان اسلام از کشور در برابر تجاوزات همه جانبه دشمنان افزود: پایداری ایران اسلامی برخاسته از روح وحدت و ایمان مردم در سایه هدایت‌های امام راحل بود.

وی ساخت یادمان شهدا در میدان شهدای شهر رانکوه را با حمایت اعضای شورای شهر، فرماندار، امام جمعه و بخشدار رانکوه عنوان کرد و یادآور شد: برای ساخت این کار فرهنگی بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

سپاه قدس گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر