کد خبر: 207123 A

طی نشستی دو جانبه مطرح شد؛

مدیران عالی دو سازمان، معاونین و مدیران بورس کالای کشور، مدیران اقتصادی سازمان منطقه آزاد انزلی و مدیران شرکت کارگزار بورس کالای این منطقه(کارگزار آگاه) در این جلسه که در ساختمان مرکزی بورس کالای ایران برگزار شد، حضور داشتند.

رضا مسرور، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان با حسین پناهیان، مدیرعامل شرکت بورس کالای ایران دیدار کرده و درخصوص راهکارهای توسعه همکاری‌ها به گفتگو پرداختند.

به گزارش ایلنا از انزلی و به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد انزلی، در این جلسه مسیرهای توسعه فعالیت‌های تالار اختصاصی بورس کالای منطقه آزاد انزلی، معرفی هرچه بیشتر بورس کالای منطقه به فعالین اقتصادی کشور، همکاری در زمینه جذب تجار و بازرگان ایرانی و خارجی فعال در کشورهای حاشیه دریای خزر و قفقاز و استفاده از مزایا و معافیت‌های قانونی منطقه آزاد انزلی به منظور توسعه همکاری‌ها با بورس‌های کشورهای منطقه از جمله مهم‌ترین محورهایی بود که میان مدیران عامل سازمان منطقه آزاد انزلی و شرکت بورس کالای ایران مورد مذاکره قرار گرفت.

این گزارش می‌افزاید: دو طرف توافق کردند همکاری‌های خود را در خصوص رونق تالار اختصاصی بورس کالای منطقه آزاد انزلی بخصوص در عرصه معاملات بین المللی و بهبود فضای فعالیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این تالار بورس، افزایش دهند.

علاوه بر مدیران عالی دو سازمان، معاونین و مدیران بورس کالای کشور، مدیران اقتصادی سازمان منطقه آزاد انزلی و مدیران شرکت کارگزار بورس کالای این منطقه(کارگزار آگاه) در این جلسه که در ساختمان مرکزی بورس کالای ایران برگزار شد، حضور داشتند.

ایران دریای خزر روابط عمومی سرمایه گذاران قفقاز کشورهای منطقه منطقه بورس انزلی کالای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر