کد خبر: 207132 A

سخنگوی منطقه آزاد انزلی؛

به منظور تکریم و تبرک کارت‌های شهروندی منطقه آزاد انزلی، نخستین کارت‌های شهروندی این منطقه، به ۴۳ نفر از پدران و مادران مکرم شهداء روستاهای محدوده منطقه اعطاء شد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی گردشگری این سازمان با اجرای دوازده برنامه در سال جاری، یاد و خاطره شهداء انقلاب اسلامی را گرامی داشته است.

امین افقی افزود؛ به منظور تکریم و تبرک کارت‌های شهروندی منطقه آزاد انزلی، نخستین کارت‌های شهروندی این منطقه، به ۴۳ نفر از پدران و مادران مکرم شهداء روستاهای محدوده منطقه اعطاء شد.

وی بیان داشت: نامگذاری بلوار اصلی منطقه آزاد انزلی به نام شهید فاتحی تنها سردار شهید محدوده منطقه و ساخت تندیس شهید املاکی از سرداران رشید استان گیلان در هشت سال دفاع مقدس در مجموعه تندیس مشاهیر منطقه، نصب یادمان شهداء منطقه از دیگر اقدامات این سازمان برای گرامیداشت و فرهنگ سازی یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی است.

افقی تصریح کرد: از سوی دیگر معاونین و مدیران سازمان به همراه رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان اقدام به دیدار با خانواده محترم شهدای محدوده منطقه در مناسبت‌های مختلف، از جمله در روز ملی تکریم همسر و مادر شهید خواهند رفت.

وی گفت: شرکت در مراسم سالگرد شهداء منطقه و مشارکت در برگزاری یادواره شهدای منطقه و شهرستان، گلباران مزار شهداء در مناسبتهای ویژه ملی و مذهبی و حضور فعال در سالگرد شهداء را از دیگر برنامه‌های سازمان منطقه آزاد انزلی طی این مدت خواهد بود.

استان گیلان انقلاب اسلامی خانواده دفاع مقدس روابط عمومی و امور بین الملل فرهنگ سازی گردشگری هشت سال دفاع مقدس منطقه آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر