کد خبر: 207356 A

با حضور معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش؛

اجرای طرح تحول بنیادین نظام آموزشی، مستلزم ایجاد زیر ساخت های آموزشی مطلوب و برنامه‌ریزی‌های کلان در حوزه آموزش و پرورش است.

صبح امروز، دبستان مهر مجتمع مسکن مهر رشت با حضور رئیسی، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از رشت، مدیر کل اداره نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان گیلان در مراسم افتتاحیه که با حضور استاندار گیلان، فرماندار رشت، مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان و جمع کثیری از مسئولان برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اجرای طرح تحول بنیادین نظام آموزشی مستلزم ایجاد زیر ساخت‌های آموزشی مطلوب و برنامه ریزی‌های کلان در حوزه آموزش و پرورش است و در بحثتجهیز فضاهای آموزشی این رسالت برعهده سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور قرار دارد.

علی اوسط مقدم افزود: جهت تحقق این اهداف، برنامه ریزی برای اجرای پروژه‌های آموزشی و برآورده شدن اعتبارات مالی آن پروژه‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد.

مدیر کل اداره نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان گیلان، با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید با توجه و عنایت شخص استاندار توانستیم تا حد زیادی به اهداف مورد نظر در نظام آموزشی دست یابیم، گفت: در سال‌های اخیر، در زمینه پروژه‌های عمرانی با توجه به تامین منابع مالی، شاهد یک رشد و شکوفایی خاص در استان گیلان بوده‌ایم و کارگروهای برنامه ریزی ویژه نیز برای تدوین برنامه‌ها در استان تشکیل شده است.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان گیلان دفاع مقدس دولت رشد مسکن مهر معاون منابع مالی وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر