کد خبر: 208817 A

از ۱۶ الی ۱۸ مهر ماه برگزار می‌شود؛

در روز ۱۶ مهر ماه با نواخته شدن زنگ عاطفه‌ها در مدارس گیلان، روز ۱۷ مهرماه در ۲۵۰ پایگاه ثابت و ۵۷ پایگاه سیار کمیته امداد و یک هزار و ۳۱۳ پایگاه بسیج در مساجد سراسر استان و روز ۱۸ مهرماه در پایگاه‌های نماز جمعه سراسر گیلان در انتظار حضور گرم مردم برای کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت خواهیم بود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان از برگزاری جشن عاطفه‌ها با شعار «مهر در انتظار مهر» از ۱۶ الی ۱۸ مهر ماه در گیلان خبر داد و گفت: این جشن همزمان با سراسر کشور در گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، محمد علی رمضانی اظهار کرد: امسال جشن عاطفه‌ها با شعار «مهر در انتظار مهر» در روزهای ۱۶،۱۷ و ۱۸ مهر ماه در گیلان برگزار می‌شود.

او افزود: در روز ۱۶ مهر ماه با نواخته شدن زنگ عاطفه‌ها در مدارس گیلان، روز ۱۷ مهرماه در ۲۵۰ پایگاه ثابت و ۵۷ پایگاه سیار کمیته امداد و یک هزار و ۳۱۳ پایگاه بسیج در مساجد سراسر استان و روز ۱۸ مهرماه در پایگاه‌های نماز جمعه سراسر گیلان در انتظار حضور گرم مردم برای کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت خواهیم بود.

رمضانی خاطر نشان کرد: امسال جشن عاطفه‌ها بیشتر به صورت چهره به چهره با اشخاص حقیقی و حقوقی و در قالب مسجد محوری برگزار و ۳۷۰ هزار پاکت نیز در مدارس سراسر استان جهت کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت توزیع می‌شود.

گفتنی است؛ جشن بزرگ و ملی عاطفه‌ها امسال هم با شکوه هرچه تمام همزمان با سراسر کشور، در استان گیلان برگزار می‌شود و مردم نوع دوست و نیکوکار این استان با کمک‌های مادی و معنوی خود، شادی و امید را به دانش آموزان بی‌بضاعت هدیه می‌دهند.

استان گیلان بسیج دانش آموزان شادی کمیته امداد مادی و معنوی مسجد نماز جمعه گیلان پایگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر