کد خبر: 208865 A

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان خبر داد:

با ایجاد خوشه‌های صنعتی جدید اقدامات کار آمد و موثری را می‌توان در عرصه صنعت به انجام رساند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان با بیان اینکه تشکیل خوشه‌های صنعتی نقش مهمی در تقویت صنایع کوچک و متوسط دارند، از عملیاتی شدن خوشه‌های صنعتی چای، زیتون و برنج در گیلان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، طهمورثلاهوتی اشکوری در جلسه شرکت شهرک‌های صنعتی استان اظهار کرد: با ایجاد خوشه‌های صنعتی جدید اقدامات کار آمد و موثری را می‌توان در عرصه صنعت به انجام رساند.

او در بیان سیاست‌های کلی نظام در بخش صنعت که از سوی رهبر معظم انقلاب در ۹ بند ابلاغ شده بود به دو بند این ابلاغیه اشاره کرد و اظهار کرد: برای دستیابی به سیاست‌های مزبور راهکارهای عملی این مهم نیز به صورت زیر شاخه در هر قسمت تعیین شده است.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان گفت: این شرکت به تاسی از فرامین مقام معظم رهبری و با هدف رشد و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و ارتقای سطح کیفی خدمات زیر بنایی با ارائه مشوق‌های مناسب در خصوص اخذ حقوق انتفاع خدمات، مطابق با دستور العمل‌های حق بهره برداری سالیانه موجبات انسجام و تعادل منطقه‌ای را در این خصوص فراهم خواهد کرد.

او افزود: نظر به اینکه یکی از اهم سیاست‌های ابلاغی ایجاد خوشه‌های صنعتی است این شرکت تاکنون توانسته نسبت به عملیاتی کردن خوشه‌های چای، زیتون و شالیکوبی به منظور هم افزایی و ارتقای صنایع مزبور اقدام کند.

لاهوتی اشکوری در ادامه از دریافت سند ناحیه صنعتی خاله سرای ۵۷ شهرستان تالش خبر داد و گفت: این ناحیه صنعتی در آینده‌ای نه چندان دور می‌تواند یکی از نواحی صنعتی موفق استان باشد.

ارتقای سطح برنج چای حقوق رشد و توسعه رهبر معظم انقلاب صنایع کوچک صنعت مقام معظم رهبری صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر