کد خبر: 211571 A

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی:

نحوه تعامل دستگاه‌های اجرایی استان با این منطقه در زمینه اعمال مزایا و معافیت‌های منطقه در مسیر جذب سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی حائز اهمیت است.

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی در نشست تخصصی هماهنگی دستگاه‌های اجرایی گیلان همکاری سازمان‌ها، ادارات و ارگان‌های استان را موجب جذب سرمایه گذار و اشتغالزایی عنوان کرد.

به گزارش ایلنا از انزلی، رضا مسرور اظهار داشت: نحوه تعامل دستگاه‌های اجرایی استان با این منطقه در زمینه اعمال مزایا و معافیت‌های منطقه در مسیر جذب سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی حائز اهمیت است.

وی افزود: رویکرد این سازمان تعامل حداکثری با دستگاه‌های اجرایی استان است، چرا که این همکاری باعثجذب سرمایه گذار و رفع مشکل اشتغالزایی در استان می‌شود.

مسرور با بیان اینکه وجود وحدت رویه و فرماندهی در مناطق آزاد، موجب کاهش بوروکراسی اداری و تسهیل و تسریع در خدمات رسانی به سرمایه گذار و ارباب رجوع می‌شود، افزود: منطقه آزاد انزلی همچون سایر مناطق آزاد کشور یک مدل مدیریتی و الگوی توسعه است که افزایش تعاملات و همکاریهای سازمان‌ها با آن موجبات توسعه اقتصادی منطقه و استان را فراهم می‌کند.

وی همکاری بیشتر دستگاه‌های اجرایی استان گیلان در مسیر تحقق برنامه‌های سازمان متبوع خود، از جمله رونق بورس کالای منطقه را خواستار شد و افزود: دستگاههای اجرایی استان پروژهای عمرانی در حال اجرا در سال ۹۳ و برنامه‌های در دست اجرا عمرانی سال ۹۴ خود در محدوده این منطقه را جهت هم افزایی و هماهنگی به این سازمان ارائه کنند.

در این نشست که معاون عمرانی استاندار و مدیران ارشد بیش از ۲۰ دستگاه اجرایی استان گیلان و معاونان و مدیران سازمان حضور داشتند، شرکت کنندگان ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی در زمینه برگزاری این نشست تخصصی، گسترش تعاملات با دستگاههای اجرایی استان و رونق فضای کسب و کار در محدوده منطقه، آمادگی خود را برای همکاری و همراهی در خصوص اجرای کامل قوانین مناطق آزاد، اعمال مزایا و معافیتهای قانونی این منطقه و توسعه هر چه بیشتر منطقه آزاد انزلی اعلام کردند.

استان گیلان خدمات رسانی دستگاه های اجرایی دستگاه های اجرایی استان سرمایه سرمایه گذاران کسب و کار معاون مناطق آزاد منطقه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر