کد خبر: 211630 A

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گیلان خبر داد:

مناسبت‌های مذهبی فرصت بسیار مناسبی است که جوانان و نوجوانان را با فرهنگ دینی و ائمه اطهار(ع) و زندگانی آنان آشنا کنیم.

معاون امور فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی گیلان از اعزام بیش از ۲۰۰ مبلغ دینی در دهه ولایت به مناطق مختلف گیلان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، حجت الاسلام سید حسین گلمیرزاده، اظهار کرد: مناسبت‌های مذهبی فرصت بسیار مناسبی است که جوانان و نوجوانان را با فرهنگ دینی و ائمه اطهار(ع) و زندگانی آنان آشنا کنیم.

وی بابیان اینکه دهه ولایت فرصت بسیار مناسبی جهت انعکاس احکام الهی و احادیثائمه اطهار(ع) است گفت: امروزه دشمنان ارزش‌های دینی و مذهبی کشور را هدف قرار داده‌اند در گذشته حرکت دشمنان بر علیه کشور نظامی بود ولی امروزه فرهنگی است.

این مسئول در ادامه تصریح کرد: ما نیز در جنگ نرم دشمنان نباید آرام بنشینیم و در مقابل با برگزاری جلسات و برنامه‌های فرهنگی و مذهبی عموم مردم به خصوص نوجوانان و جوانان را با فرهنگ دینی و مذهبی ایران اسلامی آشنا کنیم.

معاون امور فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی گیلان اظهار کرد: مناسبت‌های مذهبی و دینی، برای آگاهی نسل جوان و واکسینه کردن آنها در برابر تبلیغات شوم دشمنان فرصت بسیار مناسبی است و همگان باید این مناسبت‌ها را غنیمت شمرده و در جهت ارتقاء و حراست فرهنگ دینی کشور کوشا باشند.

وی در پایان تصریح کرد: ۲۰۰ مبلغ دینی بومی و ۳۰ مبلغ غیربومی اعزامی از استان قم جهت ترویج احکام دینی و مذهبی در دهه ولایت در گیلان فعالیت می‌کنند.

استان قم ایران اسلامی برنامه های فرهنگی تبلیغات تبلیغات اسلامی جنگ جوانان و نوجوانان نسل جوان گیلان دینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر