کد خبر: 211640 A

با اکران فیلم «تتل و راز صندوقچه»؛

اکران فیلم‌ها در چهار سانس۱۱-۹،۱۳-۱۱،۱۷-۱۵،۱۹-۱۷ در سینما میرزا کوچک رشت صورت می‌گیرد.

جشنواره فیلم کودک در گیلان، با اکران فیلم «تتل و راز صندوقچه» آغاز شد.

به گزارش ایلنا از رشت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان این مطلب اظهار کرد: اکران بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان از امروزبا اکران فیلم تتل و راز صندوقچه در رشت آغاز شد.

فیروز فاضلی، با اشاره به آغاز اکران بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در گیلان گفت: بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودک و نوجوان یک رخداد فرهنگی در جهت توسعه فعالیت فرهنگی هنری، شناخت مولفه‌های ذاتی سینمای کودک و نوجوان درحوزه فرم و محتوا مبنی بر مبانی و ارزش‌های بومی و تعلیم تربیت دینی، است.

وی با بیان اینکه این جشنواره همزمان با اصفهان در گیلان و ۲۰ استان دیگر برگزار میشود، افزود: اکران همزمان بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودک و نوجوان از امروزدر رشت آغاز شده و تا ۱۸ مهر ادامه دارد.

فاضلی از اکران هفت فیلم در گیلان خبر داد و اظهار کرد: اکران فیلم‌ها در چهار سانس۱۱-۹،۱۳-۱۱،۱۷-۱۵،۱۹-۱۷ در سینما میرزا کوچک رشت صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه برخی از فیلم‌ها قدیمی بوده و کیفیت خوبی نداشت در نتیجه از جدول اکران حذف شد، تصریح کرد: گنجشکک اشی مشی، چتر سبز، باغ بهشت، تتل و راز صندوقچه، قول، سرزمین رها و آوا از فیلم‌های اکرانی در گیلان هستند.

گفتنی است، بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان کشور از ۱۱ تا ۱۴ مهر ماه جاری در اصفهان برگزار شد.

اصفهان جدول جشنواره بین المللی فیلم فرهنگی هنری کودک و نوجوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز گیلان فیلم اکران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر