کد خبر: 211652 A

مدیر کل کانون پرورش فکری گیلان خبرداد:

همزمان با هفته ملی کودک، در راستای تفاهم‌نامه سازمان دانش‌آموزی و کانون پرورش فکری کتاب‌های انتشارات کانون در مدارس استان گیلان به دانش‌آموزان عرضه می‌شود.

مدیر کل کانون پرورش فکری گیلان از عرضه کتاب‌های کانون در مدارس گیلان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، نقی علیزاده با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی پارسال افزود: این طرح بین سازمان دانش‌آموزی و کانون پرورش فکری استان امضا و در سال تحصیلی جاری نیز اجرا می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: بر همین اساس جلسه هماهنگی به منظور همکاری و مشارکت بیشتر بین دو نهاد فرهنگی در دفتر مدیریت اداره کل کانون استان گیلان برگزار و طرح گسترش عرضه کتاب‌های انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مدارس استان مورد بحثو بررسی قرار گرفت.

علیزاده با اشاره به اهمیّت مطالعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در بین کودکان و نوجوانان یادآور شد: کتاب‌های انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از استانداردهای آموزشی برخوردار و هماهنگ با نیازها و علایق آنان است.

کرمی مسئول سازمان دانش‌آموزی ضمن استقبال از این طرح فرهنگی و ضرورت ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در بین دانش‌آموزان، اجرای این طرح برای دانش‌آموزان مقطع تحصیلی متوسطه را خواستار شد.

در ادامه مصوب شد در هفته ملی کودک با حضور مسوولان دو نهاد فرهنگی، نمایشگاه فروش کتاب در مدارس استان گیلان فعال شود.

استان گیلان ترویج فرهنگ دانش آموزان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کودکان و نوجوانان منویات مقام معظم رهبری گیلان کانون عرضه مدارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر