کد خبر: 212159 A

مدیر گمرک منطقه آزاد انزلی خبر داد:

مدیر گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد انزلی از ورود نخستین گروه از خودروهای سنگین راهداری برای نوسازی ماشین آلات عمرانی گیلان در این منطقه خبر داد.

مدیر گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد انزلی از ورود نخستین گروه از خودروهای سنگین راهداری برای نوسازی ماشین آلات عمرانی گیلان در این منطقه خبر داد.

به گزارش ایلنا از انزلی، مختار گرشاسبی با اعلام این خبر اظهار کرد: با ورود نخستین گروه از ماشین آلات سنگین راهداری به این منطقه نخستین گام عملی به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و ماشین آلات عمرانی استان گیلان با پلاک منطقه آزاد انزلی برداشته شد.

وی افزود: پیش از این سازمان منطقه آزاد انزلی معافیت عوارض ورود خودرو برای نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری و عمومی در محدوده تردد خودروهای پلاک منطقه را تصویب کرده بود.

مدیر گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: ستاد بحران استان گیلان به منظور تکمیل و به روز رسانی تجهیزات و امکانات مورد نیاز خود در مواجهه با حوادثغیرمترقبه استان، اقدام به واردات هفت دستگاه بیل بکهو(Bill Backhoe) کرده که عملیات شماره گذاری این ماشین آلات با پلاک منطقه آزاد انزلی از سوی این سازمان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه از همه دستگاه‌های عمرانی، خدماتی استان گیلان به منظور بهره گیری از معافیت اعمال شده از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی برای به روز رسانی ماشین آلات سنگین، راهداری و راه سازی و ناوگان عمومی دعوت می‌شود، افزود: با اجرای مصوبه تردد خودرو با پلاک منطقه و رویکرد مدیرعامل سازمان مبنی بر لزوم نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی استان گیلان در محدوده تردد خودروهای منطقه با اعمال معافیت برای ماشین های وارداتی زمینه کاهش قیمت تمام شده خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلی فراهم شده و شاهد ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم استان گیلان و گردشگران از طریق بهره‌گیری از خودروهای با ضریب ایمنی بالا خواهیم بود.

گرشاسبی یادآورشد: بیل بکهو(Bill Backhoe) نوعی تراکتور در اندازه‌‌ها و مدل‌‌های کوچک و بزرگ مجهز به بیل جلو به نام(Loader) و بیل عقب به نام(BackHoe) بوده که بسیار مناسب کارهای عمرانی، راهداری و ساختمانی است و درهنگام بروز بلایای طبیعی و حوادثغیرمترقبه به منظور پیشگیری، امدادرسانی، بازسازی و نوسازی مناطق آسیب‌ دیده کاربرد فراوانی دارد.

استان گیلان حمل و نقل عمومی خدمات رسانی به مردم خودرو گمرک ناوگان حمل و نقل واردات منطقه آزاد انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر