کد خبر: 212166 A

معاون وظیفه انتظامی گیلان خبر داد:

مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیش از یکسال باشد، علاوه بر شش ماه اضافه خدمت، فراری محسوب شده و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از اعزام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم به مراکز آموزشی در روز شنبه نوزدهم مهرماه جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، وهاب محسن نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: مشمولان دیپلم و زیر دیپلم که موعد اعزامشان روز شنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۳ می باشد، باید جهت اعزام به مراکز آموزش رأس ساعت هفت تاریخ یاد شده در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان واقع در رشت، بلوار خلیج فارس، جنب اداره منابع طبیعی حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: طبق قانون برای مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان تا سه ماه باشد، سه ماه اضافه خدمت و مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیشتر از سه ماه باشد، شش ماه اضافه خدمت لحاظ خواهد شد.

محسن نژاد اظهار داشت: مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیش از یکسال باشد، علاوه بر شش ماه اضافه خدمت، فراری محسوب شده و به مراجع قضایی معرفی می شوند.

وی با بیان اینکه سربازان متاهل بعد از سپری کردن دوره آموزش رزم مقدماتی، ادامه خدمت خود را در استان محل سکونت سپری خواهند کرد، گفت: مشمولان متاهلی که مرکز آموزش آنان خارج از استان تعیین شده، می توانند قبل از تاریخ اعزام خود به معاونت وظیفه عمومی استان مراجعه کنند تا با هماهنگی سازمان وظیفه عمومی ناجا و در صورت وجود مرکز آموزش در داخل استان، نسبت به تغییر مرکز آموزش آنان به گیلان اقدام شود.

خلیج فارس دیپلم فرماندهی انتظامی استان قانون منابع طبیعی گیلان ماه اعزام مشمولان وظیفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر