کد خبر: 214766 A

استاندار گیلان:

به گفته نجفی، از سرمایه‌گذاری طرح‌های بیش از پنج میلیارد تومان در گیلان استقبال می‌شود.

استاندار گیلان از تشکیل ستاد امور سرمایه‌گذاری و کارآفرینی با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، محمدعلی نجفی در جلسه کارگروه اشتغال و صنعت گیلان با تاکید بر ورود سرمایه‌گذاران در طرح‌های بزرگ استان اظهار کرد: از سرمایه‌گذاری طرح‌های بیش از پنج میلیارد تومان در گیلان استقبال می‌کنیم.

وی به پیگیری اجرای طرح پتروشیمی در گیلان اشاره کرد و افزود: راه‌اندازی پتروشیمی با سرمایه‌گذاری یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در استان پیگیری می‌شود.

نجفی از تشکیل ستاد امور سرمایه‌گذاری و کارآفرینی با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در گیلان خبر داد و بیان کرد: رئیس کل دادگستری و مدیران بخش‌های مربوطه عضو ستاد مذکور هستند.

استاندار گیلان بر مشخص شدن وضعیت طرح‌های سرمایه‌گذاری در ستاد امور سرمایه‌گذاری و کارآفرینی استان تاکید کرد و گفت: اگر مواردی از طرح‌های سرمایه‌گذاری در گیلان قابل برطرف شدن نباشد به مرکز ارسال و پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به رتبه هشتم بیکاری گیلان در کشور، تصریح کرد: رتبه مذکور برای بنده و مدیران در استان قابل قبول نیست.

نجفی به وجود خشکسالی در تابستان امسال اشاره کرد و یادآور شد: باغ‌های چای در خشکسالی سال جاری آسیب دیدند.

استاندار گیلان در ادامه با اشاره به وضعیت ناوگان حمل و نقل استان، خاطرنشان کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی گیلان در شأن مردم استان نیست و در بخش حمل و نقل شهری باید از فرصت منطقه آزاد استفاده شود.

وی خواستار ثبت ایجاد اشتغال تمام دستگاه‌ها در سامانه رصد شد و اظهار کرد: ثبت اشتغالزایی دستگاه‌های مختلف باید تا دو هفته آینده در سامانه رصد بهبود یابد.

اشتغال بخش حمل و نقل بیکاری پتروشیمی حمل و نقل عمومی خشکسالی دستگاه های اجرایی سرمایه گذاران سرمایه گذاری ناوگان حمل و نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر