کد خبر: 214851 A

فردا برگزار می‌شود؛

همایش مذکور با هدف بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای ازدواج دانشجویی در گیلان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان گیلان از برگزاری طرح ملی «جشنواره دانشجویی دوسالانه فرهنگی حلقه» خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، علیرضا مزروعی، از برگزاری طرح ملی «جشنواره دانشجویی دوسالانه فرهنگی حلقه» خبر داد و اظهار کرد: طرح مذکور با هدف بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای ازدواج دانشجویی برگزار می‌شود.

وی افزود: جشن ازدواج دانشجویی «همایش ملی دوسالانه علمی - فرهنگی حلقه» از طریق معاونت فرهنگی جهاد گیلان در سطح کلیه واحدهای جهاد کشور و سایر مراکز دانشگاهی در کشور برگزار می‌گردد و حامی و ناظر این طرح سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشجویان کشور است.

مزروعی گفت: ‌صبح فردا، ‌ ۲۸ مهرماه، طرح مذکور با حضور مسئولان و دانشجویان در تالار حکمت دانشگاه گیلان افتتاح می‌شود، و مسابقه وبلاگ نویسی، خاطره گویی زوج‌های دانشجو و همچنین فراخوان تخصصی مقالات در زمینه فرصت‌ها و تهدیدهای ازدواج دانشجویی اعلام می‌شود، ‌همچنین برگزاری کارگاه تبلیغی و ترویجی ازدواج با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر توانایی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان گیلان ادامه داد: در برنامه فردا از ۲۰ زوج نمونه دانشجو با اهدای هدایایی تجلیل می‌شود، که انتخاب این دانشجویان با همکاری سازمان ورزش و جوانان طی ابلاغیه به مراکز آموزش عالی صورت گرفت؛ تعدادی از زوجین نیز از موسسه علم و فرهنگ جهاد گیلان و مراکز علمی کاریردی رشت، ‌ انزلی و فومن انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: مقالات باید تا بهمن‌ماه سالجاری به دبیرخانه این جشنواره ارسال شوند و سرانجام پس از تایید هیئت داوران از نفرات برگزیده در مراسم اختتامیه که در اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود، تجلیل به عمل می‌آید.

آموزش عالی ازدواج استان گیلان دانشجو وبلاگ ورزش و جوانان فرهنگی ملی برگزار گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر