کد خبر: 215029 A

مدیرکل اداره ورزش گیلان خبر داد:

در هفته تربیت بدنی و ورزش، یکی از برنامه‌های ویژه، تبیین دیدگاه‌های راهبردی ورزش گیلان در خطبه‌های نماز جمعه استان است.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان گفت: در هفته تربیت بدنی و ورزش، بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در این استان اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، مسعود رهنما با اعلام این خبر افزود: با مشارکت هیئت‌های ورزشی و هدایت راهبری مدیران ورزش و جوانان در شهرستان‌های استان گیلان، بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی وورزشی را برای هفته گرامیداشت تربیت بدنی و ورزش تدارک دیده‌ایم.

وی اظهار کرد: حضور در مزار شهدا و تجدید بیعت با آرمان‌های بلند و ملکوتی حضرت امام(ره)، برپایی گردهمایی و جشنواره‌ها و برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی از مهم‌ترین این برنامه‌ها است.

رهنما ادامه داد: البته عمده برنامه‌های فرهنگی و ورزشی گیلان در هفته تربیت بدنی و ورزش، به گردهمایی‌ها و جشنواره‌هایی مربوط می‌شود که در کنار ورزش و توجه به تامین سلامت جسمی، نشاط و شادابی روحی و روانی جامعه را نیز مد نظرداشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان بیان کرد: هفته تربیت بدنی موقعیتی است که می‌توان با تبلیغات محیطی گسترده، فضای عمومی جامعه را بیش از پیش به ورزش همگانی معطوف کرد.

وی خاطر نشان کرد: در هفته تربیت بدنی و ورزش، یکی از برنامه‌های ویژه ما تبیین دیدگاه‌های راهبردی ورزش گیلان در خطبه‌های نماز جمعه استان خواهد بود.

وی اضافه کرد: همچنین شرکت در برنامه‌های مختلف سیمای مر کز گیلان و مصاحبه با خبرگزاری‌های استان نیز از محوری‌ترین فعالیت‌های حوزه مدیریتی ورزش استان است و در کنار این فعالیت‌ها، مشارکت مسوولان ورزش استان در جشنواره‌های بومی و محلی در شهرستان‌ها نیز از الویت‌های ویژه این هفته است.

در تقویم ایران از ۲۶ مهر ماه تا دوم آبان ماه، هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است.

اداره ورزش و جوانان ایران برنامه های فرهنگی تبلیغات جامعه خطبه های نماز جمعه روحی و روانی مدیرکل ورزش و جوانان مصاحبه ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر