کد خبر: 215135 A

۶آبان ماه برگزار می‌شود؛

در حال حاضر بیش از یک هزار و ۵۰۰ دانشجو در ۱۷ رشته تحصیلی در دانشکده سما واحد رشت مشغول به تحصیل هستند.

معاون سما واحد رشت از برگزاری نخستین جلسه شورای سیاستگذاری سما گیلان با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد قلی‌زاده خبر داد.

علیرضا آزادبر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در رشت، در حاشیه همایش پیادروی کارکنان سما واحد رشت در بوستان ملت این شهر با گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار کرد: این برنامه با استقبال خوب کارکنان همراه بود.

وی از از برگزاری نخستین جلسه شورای سیاستگذاری سما گیلان با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد قلی‌زاده، رئیس سازمان سما کشور، خبر داد و گفت: این جلسه ۶آبان ماه برگزار می‌شود.

دبیر شورای سیاست گذاری سما گیلان با بیان اینکه در حال حاضر بیش از یک هزار و ۵۰۰ دانشجو در ۱۷ رشته تحصیلی در دانشکده سما واحد رشت مشغول به تحصیل هستند، افزود: سما در ۵ شهرگیلان مدرسه و آموزشکده و در سه شهر دیگر فقط آموزشکده دارد.

وی با اشاره به فعالیت‌های مختلف علمی و آموزشی دانشکده تصریح کرد: اجرای طرح سلامت در مدارس، تاسیس دو مدرسه ورزشی در رشت، بازدید مدیران مدارس گیلان از مدارس موفق تهران و… از جمله فعالیت‌های سما در گیلان بوده است.

آزادبر با بیان اینکه در حال حاضر به دنبال اخذ مجوز برای تاسیس دو مدرسه ورزشی دیگر در آستارا و انزلی هستیم، ادامه داد: افتتاح مدارس سما در دیگر شهرهای گیلان نیز از جمله برنامه‌های ما در سال جاری است.

این مسئول یادآور شد: در حال حاضر آموزشکده فنی و حرفه‌ای سما واحدرشت درنیمسال نخست سال تحصیلی ۹۴-۹۳ با جذب بیش از ۴۰۰ دانشجو بیشترین آمار ثبت نامی را در میان واحدهای سما استان داشته است.

دانشجو سلامت فنی و حرفه ای مدرسه نخستین شورای گیلان جلسه رشت سما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر