کد خبر: 219017 A

مدیر جهاد کشاورزی فومن خبر داد:

مشاغل بسته‌بندی عسل، پرورش مرغ و بوقلمون، تولید قارچ، ابریشم، گاو شیری و پروار و… می‌توانند تسهیلات مذکور را دریافت کنند.

مدیر جهاد کشاورزی فومن گفت: با تلاش مسئولان کشوری میزان پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به ۱۵ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش ایلنا از فومن، علی ابراهیم‌زاده با اشاره به تلاش مسئولان کشور برای تحقق فرمایش‌های مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی و استفاده از تولیدات داخلی اظهار کرد: براساس تفاهمنامه چهارجانبه بین وزارت جهاد کشاورزی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صندوق مهر امام رضا(ع) و سازمان فنی و حرفه‌ای مقرر شده تا برای مشاغل خانگی تسهیلاتی با سود چهار درصد و بازپرداخت سه ساله در نظر گرفته شود.

وی میزان این تسهیلات برای هر نفر را ۱۵ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: پرداخت تسهیلات برای شرکت‌ها به صورت پشتیبان ۱۰۰ میلیون تومان است.

مدیر جهاد کشاورزی فومن درباره مشاغلی که مشمول دریافت تسهیلات مذکور گفت: بسته‌بندی عسل، پرورش مرغ و بوقلمون، تولید قارچ، ابریشم، گاو شیری و پروار و… می‌توانند تسهیلات مذکور را دریافت کنند.

وی اعتبار اولیه پرداخت تسهیلات در فومن را ۱.۵ میلیارد تومان عنوان کرد و یادآور شد: اینگونه طرح‌ حمایت‌ها می‌تواند موجب رونق‌بخشی و توسعه مشاغل خانگی شود و سهم بزرگی در کاهش بیکاری کشور داشته باشد.

اقتصاد مقاومتی امام رضا بیکاری جهاد کشاورزی فنی و حرفه ای مقام معظم رهبری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزارت جهاد کشاورزی تسهیلات مشاغل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر