کد خبر: 222511 A

رئیس پلیس فتای گیلان:

رئیس پلیس فتای گیلان از افزایش وقوع سرقت احشام در صومعه‌سرا خبر داد.

رئیس پلیس فتای گیلان از افزایش وقوع سرقت احشام در صومعه‌سرا خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، فرهاد فلاح‌کریمی در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به افزایش وقوع سرقت احشام در صومعه‌سرا اظهار کرد: موضوع مذکور به طور ویژه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی پیگیری شد.

وی به تشکیل گروه‌های ویژه و بررسی روش سرقت توسط کارآگاهان اشاره کرد و افزود: کارآگاهان پس از تجمیع پرونده‌های ارجاعی اقدام به جمع‌آوری مستندات شگرد به‌کار رفته کرده و با توجه به نحوه و زمان وقوع از سریالی بودن سرقت‌ها اطمینان پیدا کردند.

فلاح‌ کریمی با بیان اینکه کارآگاهان در تحقیقات تکمیلی رد یک سارق سابقه‌دار را کشف کردند، تصریح کرد: کارآگاهان متوجه شدند سارقان قصد سرقت احشام در یکی از روستاهای اطراف صومعه‌سرا را دارند.

رئیس پلیس آگاهی گیلان از دستگیری سارقان حین سرقت احشام خبر داد و بیان کرد: کارآگاهان با توقیف دو دستگاه خودروی پراید و نیسان متعلق به سارقان، تعداد دو رأس گاو سرقتی را کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه سارقان در تحقیقات پلیسی به سرقت ۲۱ راس دام در هشت فقره اعتراف کردند، اظهار کرد: ۴۲۳ میلیون ریال ارزش دام‌های سرقتی است.

فلاح‌ کریمی به تشکیل پرونده برای سه سارق دستگیر شده به منظور سیر مراحل قانونی به مقام قضایی اشاره کرد و یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه جرم مشهود با پلیس ۱۱۰ و ۱۳۰ پلیس آگاهی تماس بگیرند تا اقدام‌های پیشگیری و امنیتی انجام شود.

پلیس آگاهی جرم سرقت نیسان افزایش گیلان وقوع صومعه سرا احشام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر