کد خبر: 222707 A

مسئول بسیج رسانه گیلان خبر داد:

مهلت شرکت در مسابقه تولیدات رسانه‌ای «بشقاب‌های خالی» تا پایان آبان ماه سال جاری تمدید شد.

مسئول بسیج رسانه گیلان از خرید حمایتی از آثار بر‌تر در بخش کاریکاتور و تصویرسازی در مسابقه تولیدات رسانه‌ای «بشقاب‌های خالی» در گیلان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، روح‌الله جهاندیده، مسئول سازمان بسیج رسانه استان اظهار کرد: مهلت ارسال آثار به مسابقه تولیدات رسانه‌ای «بشقاب‌های خالی» که پیش از این تا ۲۰ آبان ماه اعلام شده بود به علت درخواست برخی رسانه‌ها، ۱۰ روز تمدید و تا پایان آبان ماه سال جاری اعلام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسابقه رسانه‌ای «بشقاب‌های خالی» با هدف تشویق و ترغیب رسانه‌های استان به بررسی آسیب‌های اجتماعی شبکه‌های ماهواره‌ای برگزار می‌شود، گفت: تجمیع تولیدات رسانه‌ای در حوزه ماهواره از جمله اهداف برگزاری این مسابقه است.

جهاندیده با بیان اینکه این مسابقه در پنج بخش یادداشت، گزارش، مصاحبه، تصویرسازی و کاریکاتور برگزار می‌شود، افزود: موضوعات مسابقه «بشقاب‌های خالی» عبارتند از، «تاثیر ماهواره در سبک زندگی»، «ماهواره و بنیان خانواده»، «ماهواره و تربیت کودک»، «ماهواره و اختلافات قومی و مذهبی» و…است.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با تاکید بر حمایت از افراد صاحب سبک در بخش‌های کاریکاتور و تصویرسازی پیرامون موضوع آسیب‌های ماهواره، بیان کرد: از آثار بر‌تر در این بخش علاوه بر جوایز مسابقه، خرید حمایتی مادی و معنوی انجام می‌شود.

وی افزود: اولویت اصلی در انتخاب آثار بر‌تر، محتوای کار‌شناسانه است و مباحثفنی در اولویت‌های بعدی قرار دارد.

جهاندیده با بیان اینکه محدودیتی در تعداد آثار ارسالی به مسابقه وجود ندارد، اذعان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند لینک یا اسکن آثار منتشر شده همراه با نام نویسنده یا خبرنگار ‎که به تایید مدیرمسئول رسانه رسیده است را به آدرس پست الکترونیکی basij. resane. gilan @ chmail. ir ارسال کنند.

آسیب های اجتماعی بسیج خانواده رسانه سبک زندگی شبکه های ماهواره ای کاریکاتور مادی و معنوی ماهواره مصاحبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر