کد خبر: 225725 A

فرماندار رشت عنوان کرد:

فرماندار شهرستان رشت گفت: توسعه بیش از پیش و همه جانبه کشور با نقش آفرینی موثر دانش آموزان در عرصه علم و دانش محقق می شود.

فرماندار شهرستان رشت گفت: توسعه بیش از پیش و همه جانبه کشور با نقش آفرینی موثر دانش آموزان در عرصه علم و دانش محقق می شود.

به گزارش ایلنا از رشت، سید عیسی مهدوی در دبیرستان پسرانه پروفسور پوررضا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز و تسلیت شهادت امام سجاد(ع) اظهار داشت: همان طور که دانش آموزان حضوری موثر در دوران دفاع مقدس داشتند امروز نیز در عرصه های مختلف می توانند اثرگذار باشند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان با خودباوری و اعتماد به نفس می توانند پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنند، افزود: بر این اساس آینده سازان کشور باید با کسب دانایی و مدارج بالای علمی و بهره گیری از اسلام ناب محمدی به سمت عرصه های علمی و فرهنگی هدایت شوند.

فرماندار شهرستان رشت بهره گیری از ظرفیت بی نظیر دانش آموزان در جامعه را ضروری دانست و ادامه داد: این قشر آینده ساز نیز باید نسبت به شکوفایی اخلاقی خود تلاش کنند تا بتوانند در آینده خدمات مطلوبی را به اسلام و انقلاب ارائه دهند.

وی با تاکید بر اینکه تحقق توسعه در گرو شکوفایی اخلاقی، علمی، سیاسی و فرهنگی در جامعه است، گفت: دانش آموزان باید با رشد این زمینه های مهم به ویژه راست گفتاری و راست کرداری با تاسی از شهید فهمیده ها که با ایثار در حفظ کیان ایران اسلامی نقش آفرین بودند، در جامعه مشارکت کنند.

اسلام و انقلاب اعتماد به نفس ایران اسلامی جامعه دانش آموز دانش آموزان دوران دفاع مقدس رشد علم و دانش علمی و فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر