کد خبر: 229733 A

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان تاکید کرد:

باید جایگاه آموزش و پرورش گیلان در وزارت آموزش و پرورش و کشور ارزیابی شود.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خطاب به روسای آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق گیلان بر نظارت جدی عملکرد سرویس مدارس در استان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در جلسه روسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها که در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد گفت: روسای ادارات نسبت به عدم ارسال بخشنامه‌های بی مورد و تکراری به مدارس، صرفه جویی انرژی، بهسازی نیروی انسانی اهتمام ویژه داشته باشد.

وی با اشاره به توفیقات آموزش و پرورش گیلان در امر ساماندهی تاکید کرد: باید جایگاه آموزش و پرورش گیلان در وزارت آموزش و پرورش و کشور ارزیابی شود و طرح‌هایی که اجرا می‌شود مانند تعطیلی پنجشنبه‌ها آسیب شناسی شود.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با تاکید بر انجام مطلوب طرح تعالی مدیریت، نظارت ویژه بر بوفه و سرویس مدارس، پیگیری منابع شهرداری‌ها گفت: انتظار می‌رود راه‌های تامین منابع را شناسایی شود، شورای شهر و روستا و شورای برنامه‌ریزی منطقه فعال شود و تکریم ارباب رجوع در اولویت قرار گیرد.

وی ابراز داشت: امید و آرامش در بین فرهنگیان و دانش آموزان نهادینه و تلاش شود هزینه‌های جاری مدارس کاهش یابد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان انرژی دانش آموزان سالن اجتماعات شورای شهر شهرداری صرفه جویی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر