کد خبر: 229801 A

رئیس دانشکده سما واحد رشت:

جمعی از کارکنان سما واحدرشت به همراه اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی از آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت بازدید کردند.

رئیس دانشکده سما واحد رشت گفت: تکریم و دلجویی از سالمندان در جامعه باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

به گزارش ایلنا از رشت، جمعی از کارکنان سما واحدرشت به همراه اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی از آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت بازدید کردند.

ایوب قدیمی مدیرعامل آسایشگاه رشت در جریان این بازدید ضمن تقدیر و ابراز خرسندی از حضور میهمانان در این مرکز اظهار داشت: آسایشگاه رشت به عنوان اولین مرکز نگهداری در سطح کشور توسط بانیان بزرگواری همچون دکتر حکیم زاده و آرسن میناسیان و آیت الله ضیابری بنا نهاده شد.

مدیرعامل آسایشگاه رشت با اشاره به پروژه در دست احداثآسایشگاه افزود: به منظور رفاه حال مددجویان و نیز درخواست خانواده های آبرومندی که توان نگهداری از عزیزان معلول و سالمند خود را ندارند ۳۰ سوئیت در این پروژه پیش بینی شده است.

قدیمی خاطر نشان کرد: بیشتر هزینه های این آسایشگاه با کمک نیکوکاران تامین می شود و تمام تلاش بر این است که ارزش تاریخی و فرهنگی مجموعه را حفظ نمائیم.

سیدموسی صرفجو رئیس دانشکده سما نیز در این بازدید با بیان اینکه تکریم و دلجویی از سالمندان در جامعه باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود، اظهار داشت: برگزاری چنین برنامه هایی در دانشگاه ها باعثفرهنگ سازی و ارج نهادن جوانان به زحمات بزرگان و به ویژه والدین است.

اعضای شورای بسیج جامعه خانواده سالمندان والدین فرهنگ رشت سما دلجویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر