کد خبر: 230620 A

در هفته منتهی به ۱۳ آذرماه؛

عرضه ۳۰۰ تن آمونیاک تولیدی پتروشیمی کرمانشاه نیز برای معامله در هفته آینده ثبت شد.

یک‌هزار و ۵۲ تن محصولات پتروشیمی در بورس کالای منطقه آزاد انزلی معامله شد.

به گزارشایلنااز انزلی و به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، حجم معاملات تالار اختصاصی بورس کالای این منطقه در هفته منتهی به ۱۳ آذر ماه جاری یک‌هزار و ۵۲ تن بالغ شد.

این میزان کالای معامله شده مشتمل بر انواع محصولات پتروشیمی است که ارزش ریالی آنها بالغ بر ۴ میلیارد و ۱۷۳ میلیون ریال است.

در این هفته در تالار اختصاصی بورس کالای منطقه آزاد انزلی ۲۰ تن اوره تولیدی پتروشیمی شیراز به ارزش حدود ۲۰۰ میلیون ریال، یک‌هزار و ۱۰ تن اسید سولفوریک تولیدی پتروشیمی کرمانشاه با ارزش بالغ بر ۲ میلیارد و ۹۵۸ میلیون ریال و ۲۲ تن دی‌اتانول تولیدی پتروشیمی رازی که به بیش از یک‌ میلیارد ریال ارزش داشت توسط کارگزاری آگاه و کارگزاری اقتصاد بیدار خرید و فروش شد.

عرضه ۳۰۰ تن آمونیاک تولیدی پتروشیمی کرمانشاه نیز برای معامله در هفته آینده ثبت شد.

تالار اختصاصی بورس کالای ایران در منطقه آزاد انزلی به عنوان نخستین تالار بورس کالای مناطق آزاد کشور از تابستان سال جاری مشغول به فعالیت شد که در آن معاملات تمام کالای پذیرفته شده در بورس کالای کشور نیز عرضه می‌شود.

تالار بورس کالای ایران در منطقه آزاد انزلی حلقه تکمیل کننده روند طی شده از سوی این سازمان برای رونق فضای کسب و کار اقتصادی در محدوده منطقه بوده که با هدف تثبیت و شفافیت مبادلات تجاری و حذف واسطه‌های تجاری به منظور ایجاد یک مزیت رقابتی ایجاد شده است.

پایان پیام

اقتصاد ایران پتروشیمی خرید و فروش روابط عمومی و امور بین الملل کسب و کار مناطق آزاد منطقه تن انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر