کد خبر: 231902 A

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه گیلان خبر داد:

برنامه اربعین حسینی در بقعه آقاسید جلال الدین اشرف و عزاداری‌های مردم به صورت زنده، از شبکه‌های استانی و کشوری پخش خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان از برگزاری ویژه برنامه‌های اربعین حسینی در بقاع متبرکه شاخص استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، محمد قاسم‌پور ملومه روز امروز گفت: بقعه آقا سید جلال الدین اشرف در شهرستان آستانه اشرفیه از جمله بقاع متبرکی است که برنامه‌های اربعین حسینی به طور ویژه در این امام‌زاده برگزار می‌شود.

وی افزود: برنامه اربعین حسینی در بقعه آقاسید جلال الدین اشرف و عزاداری‌های مردم به صورت زنده، از شبکه‌های استانی و کشوری پخش خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان بیان کرد: بقعه متبرکه خواهر امام رضا رشت، امام‌زاده ابراهیم و مرتضی ماچیان در رحیم آباد رودسر و آقا سید محمد کیاکلایه لنگرود از دیگر بقاع شاخص گیلان است که ویژه برنامه‌های اربعین حسینی برگزار می‌شود.

قاسم‌پور خاطر نشان کرد: سخنرانی، مداحی، عزاداری و قرائت زیارت اربعین حسینی از برنامه‌های ویژه در اربعین حسینی است و همچنین کتابچه زیارت اربعین حسینی و پیامبر اعظم(ص) بین عزاداران در مراسم اربعین حسینی در بقاع متبرکه استان گیلان توزیع می‌شود.

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان امام رضا اوقاف و امور خیریه شاخص عزاداری فرهنگی و اجتماعی گیلان حسینی اربعین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر