کد خبر: 232059 A

اکران " شیار ۱۴۳ " از ۱۰ دی ماه به مدت سه روز در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود برای عموم اکران خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود از اکران فیلم " شیار۱۴۳ " در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود، سهراب مقدسی اظهار کرد: این فیلم موفق حوزه دفاع مقدس که ساخته نرگس آبیار است، به مدت سه روز در شهرستان لنگرود اکران خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اکران " شیار ۱۴۳ " از ۱۰ دی ماه به مدت سه روز در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود برای عموم اکران خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود افزود: حمایت و نشر بیش ‌از پیش سینمای دفاع مقدس نقش بسزایی در حفظ و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت دارد.

وی در ادامه گفت: فیلم " شیار ۱۴۳ " که تصویرگر زندگی مادر یک شهید است، موفق شد تا از سی و دومین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بهترین فیلم از نگاه مردمی را دریافت کند.

گفتنی است، نویسنده و کارگردان " شیار ۱۴۳ " نرگس آبیار بوده و مریلا زارعی، مهران احمدی، گلاره عباسی، حسام بیگدلی، جواد عزتی، یدالله شادمانی، زهرا مرادی و حمیده صادقی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند تهیه‌کنندگی این فیلم را نیز محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی بر عهده‌ داشته است.

اداره فرهنگ و ارشاد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پورمحمدی دفاع مقدس دی ماه روابط عمومی سینمای دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت فیلم سینمایی مریلا زارعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر