کد خبر: 235761 A

استاندار گیلان:

اهمیت توسعه‌ی روابط و صادرات محصولات گیلان به جمهوری آذربایجان و روسیه در تقویت اشتغالزایی و درآمدزایی مهم است.

استاندار گیلان گفت:صنعت گیلان با مشکلات فراوان روبرو استو برای حل این مشکلات نیازمند تقویت حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت هستیم..

به گزارش ایلنا، نجفی امروز در نشست با مجتبی خسرو تاج قائم مقام و محسن صالح نیا معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اهمیت نقش اعتبارات صندوق توسعه‌ی ملی در اجرای طرح‌های بزرگ صنعتی گفت: بوروکراسی طولانی در صندوق و عدم همکاری بانک‌های موجب شده است تا بهره‌ی مناسب از این فرصت خوب انجام نگیرد.

وی همچنین تشکیل ستاد تسهیل سرمایه گذاری و امور کار آفرینی و کارگروه حمایت از تولید را در راستای حل مشکلات صنایع استان عنوان کرد و افزود: صنعت گیلان با مشکلات فراوان روبرو استو برای حل این مشکلات نیازمند تقویت حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت هستیم.

دکتر نجفی همچنین اهمیت توسعه‌ی روابط و صادرات محصولات گیلان به جمهوری آذربایجان و روسیه را در خروج از رکود و تقویت اشتغالزایی و درآمدزایی در استان مهم دانست و افزود: موانع صادرات برخی از محصولات کشاورزی و مواد غذایی که از استقبال خوبی در این کشورها روبرو است برداشته شود.

نماینده عالی دولت در گیلان خاطر نشان کرد: فعال شدن بازارچه مرزی آستارا و احداثپایانه‌ی صادرات محصولات کشاورز در این شهرستان در تقویت صادرات مؤثر است.

حمایت از تولید دولت روسیه سرمایه گذاری محصولات کشاورزی مشکلات معاون مواد غذایی وزارت صنعت معدن و تجارت وزیر صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر