کد خبر: 236166 A

امام جمعه موقت رشت:

حماسه ۹ دی روز میثاق امت با ولایت و رهبری است.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام یوسف صدیق‌عربانی امروز در مراسم نماز جمعه شهررشت گفت: توجه مسلمانان به آموزه‌های دینی باید بیشتر باشد و طبق فرموده پیامبر(ص) عبادت ۱۰ جزء دارد و بالاترین آن کسب و کار و درآمد است.

وی بااشاره به اینکه اسلام مسلمانان را تشویق به کسب و کار و درآمد می‌کند افزود: کسانی که مال خود را وقف می‌کنند، در آخرت برای خود باقیات و الصالحات به‌جا می‌گذارند.

صدیق‌عربانی خطر نشان کد: داعش برای دریافت پول از آمریکا و قدرت‌های شیطانی، جنایت انجام می‌دهدو این در حالیست که مسلمان در هیچ زمانی دین را به پای پول قربانی نمی‌کند

وی با بیان اینکه فتنه‌گران با بی‌شرمی حرکت‌هایی را انجام دادند، اضافه کرد: با خون امام حسین(ع) نمی‌توان معامله کرد و اگر افراد، امام حسین(ع) را می‌خواهند نمی‌توانند با دشمنان این امام مراوده داشته باشند.

امام جمعه موقت رشت در خصوص سالروز حماسه ۹ دی گفت: حماسه ۹ دی روز میثاق امت با ولایت و رهبری است و مردم گیلان یک روز زودتر به میدان آمدند.

صیق‌عربانی با بیان این مطلب که مردم گیلان و ایران در عمل نشان داده‌اند که اهل کوفه نیستند علی تنها بماند و امروز ولایت فقیه همان ولایت رسول خدا(ص) است تصریخ کرد: هر سال در هشتم و نهم دی بیعت خود را با ولایت اعلام می‌داریم.

آموزه های دینی امام جمعه موقت امام حسین پول دین کسب و کار مسلمان مسلمانان نماز جمعه ولایت فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر