کد خبر: 239123 A

رویداد فرهنگی در لنگرود:

فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی متناسب با باورها و اعتقادات بومی و محلی از برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود است.

نمایشگاه صنایع دستی «بهار نارنج» در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لنگرود، این نمایشگاه دارای ۵ غرفه از انواع صنایع دستی شامل ویترای، کاشی کاری، کیف های دستی، جاکلیدی، آویزها، زیور آلات، پاکت، جعبه و کارت پستال با موضوع " بهار نارنج " است.

سهراب مقدسی در آیین افتتاح این نمایشگاه با بیان اینکه این نمایشگاه فرصتی است تا جوانان هنرمند، توانمندی‌های خود را عرضه کنند، گفت: باید تلاش شود که تولیدات و صنایع دستی این قشر به تولید انبوه رسیده و به بازار عرضه شود چرا که این مهم می‌تواند در اقتصاد کشور موثر باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود: فعالیت های اجتماعی و فرهنگی متناسب با باورها و اعتقادات بومی و محلی از برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود است.

نمایشگاه صنایع دستی بهار نارنج لنگرود به همت ۶ نفر از هنرمندان جوان شهرستان لنگرود با همکاری سازمان میراثفرهنگی، صنایع دستی وگردشگری تا ۱۸ دی ماه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود، واقع در پارک فجر، از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ برای بازدید عموم برپا خواهد بود.

اجتماعی و فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اقتصاد کشور دی ماه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صنایع دستی فرهنگی و هنری نمایشگاه لنگرود نارنج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر