کد خبر: 241891 A

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شفت خبرداد:

پس از یک‌هزار و ۴۰۰ سال اسلام در کشورمان حاکم شده و هر فرد مسلمانی که در این جامعه اسلامی زندگی می‌کند باید مسئولیت خود را به خوبی انجام دهد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شفت گفت: بازاریان و اصناف پرچمدار جهاد اقتصادی هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنااز شفت، محمدباقر میرسرایی در دیدار با هیئت رئیسه اتاق اصناف، حوزه مقاومت بسیج اصناف و پایگاه مقاومت میرزاکوچکخان اصناف این شهرستان اظهارکرد: در برههای که با جنگ اقتصادی مواجه هستیم ضرورت دارد بسیج اصناف در کنار و بازار و اتحادیههای صنوف با رصد هوشمندانه اجازه ندهند بازار با هر موجی بلرزد و باید پرچمدار عرصه جنگ اقتصادی باشند.

وی با بیان اینکه بازار و اصناف در شرایطی که در جنگ اقتصادی هستیم میتوانند انقلاب را بیمه و یا برعکس آن را با چالش مواجه کنند، افزود: بازار و اصناف باید نقش و اثرگذاری خود را در هر رویداد که در کشور اتفاق میافتد پررنگتر به منصه ظهور برسانند.

فرمانده سپاه ناحیه شفت با تاکید بر اینکه واگرایی و همگرایی مردم نسبت به انقلاب اسلامی به عملکرد بازاریان بستگی دارد، گفت: بازار باید دغدغه انقلاب اسلامی و جهتگیری انقلابی داشته باشد.

وی افزود: در شرایطی که پس از یکهزار و ۴۰۰ سال اسلام در کشورمان حاکم شده هر کس باید نقش و وظیفه خود را به درستی انجام دهد و هر فرد مسلمان که در این جامعه اسلامی زندگی میکند دارای مسئولیت است و بایدمسئولیت خود را به خوبی انجام دهد.


میرسرایی بازاریان را به خوش خلقی، مردمداری و مردمیاری، پرهیز از غش در معامله، رضایت به سود کم، همدلی و رفاقت، توجه به کیفیت، رعایت انصاف و عدالت و اهتمام در کسب روزی حلال توصیه کرد و افزود: رعایت این مسایل توسط بازاریان میتواند موجب رونق کسب و کار آنها شود.

فرمانده سپاه شفت بر ضرورت رعایت مسایل فرهنگی و مذهبی توسط بازاریان تاکید کرد و یادآور شد: بازاریان نباید از اقامه نماز اول وقت غافل شوند.

وی با اشاره به اینکه بازار ایرانی، اسلامی است، خاطرنشان کرد: در هشت سال دفاع مقدس پشتیبانی جنگ به بازاریان وصل بود و در این قشر نیز تعداد زیادی در راه اسلام و انقلاب به شهادت رسیدند.

میرسرایی بسیج را یک تفکر و فرهنگ دانست و یادآور شد: هر کس که متدین بوده و اسلام، قرآن و ولایت را پذیرفته باشد و بخواهد جان خود را نیز در راه اسلام و انقلاب فدا کند بسیجی است.

اسلام و انقلاب انقلاب انقلاب اسلامی بسیج جامعه اسلامی جنگ قرآن کسب و کار هشت سال دفاع مقدس هیئت رئیسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر