کد خبر: 253492 A

فرماندار تالش:

حاشیه جاده های تالش به خصوص جاده اصلی به عنوان یک تهدید برای دانش آموزان است که می بایست مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار تالش در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: دانش آموزان و فرهنگیان و سایر تلاشگران این عرصه سهم بزرگی در انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن داشته اند که در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شاهد حضور این گروه با بصیرت در برنامه وحدت ملی ایرانیان بودیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تالش، علی فتح اللهی با تاکید بر توجه جدی فرایند آموزش و پرورش خواستار تعمیق و گسترش این مقوله در دوران کودکی و مهدهای کودک شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان طول ۹۲ کیلومتری شهرستان تالش خواستار استقرار مناطق آموزش و پرورش در بخش های پرجمعیت حویق، کرگانرود و اسالم شد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان تالش با یادآوری بحثتوجه به توسعه انسانی در توسعه هر کشور از مخاطرات مدارس حاشیه جاده های تالش به خصوص جاده اصلی به عنوان یک تهدید برای دانش آموزان نام برد که می بایست مورد توجه قرار گیرد.

وی با ابراز رضایت از روند ساخت و تکمیل پروژه مسکن مهر تالش این محدوده را یک مکان خوب برای احداثفضاهای فرهنگی - آموزشی برشمرد.۲۲ بهمن آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان انقلاب اسلامی جاده دانش آموزان شورای آموزش و پرورش مسکن مهر تهدید تالش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر