کد خبر: 253823 A

تقدیر امام جمعه موقت رشت از دولت روحانی:

هدف دشمنان، تضعیف اسلام ناب محمدی(ص) است و داعش را نیز برای همین منظور به وجود آوردند.

خطیب جمعه رشت با بیان این که مسوولان هر چه برای این مردم همیشه در صحنه و ولایی زحمت بکشند باز هم کم است، گفت: مسوولان بایستی در امور ازدواج، اشتغال، فرهنگی و… مدیریت جهادی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، حجت‌الاسلام احمد عبدالله‌زاده از دولت روحانی به دلیل افتتاح پروژه‌ها در دهه فجر قدردانی کرد و خاطرنشان کرد: امسال پروژه‌های افتتاحیه گیلان چهار برابر سال گذشته بود.

وی با قدردانی از مردم خوب، ولایی، فهیم و همیشه در صحنه، تصریح کرد: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دوستان انقلاب را امیدوار و دشمنان نظام اسلامی را مایوس کردند و تکلیف خود را به نحو مطلوب انجام دادند و از ارزش‌های اسلامی همواره حمایت می‌کنند.

امام جمعه موقت رشت راهپیمایی مردم در ۲۲ بهمن را دارای پیام خواند و گفت: مردم گوش به فرمان ولی فقیه امام خامنه‌ای هستند و ذره‌ای از اصول و ارزش‌های الهی کوتاه نمی‌آیند و نشان دادند از خطوط قرمز نظام اسلامی عبور نمی‌کنند و پای‌بند قانون اساسی هستند.

خطیب موقت رشت با بیان اینکه پدر و مادر نقش اساسی در تربیت دارند، تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر سفارش به خوبی‌ها و بازداشتن از بدی‌ها است.

وی بر ارتقای آگاهی فرزندان در ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد و گفت: امر به معروف نشانه غیرت است و مردم در جامعه وظیفه دارند امر به معروف را ترویج کنند.

عبدالله‌زاده پاشاکی از دولت روحانی به دلیل افتتاح پروژه‌ها در دهه فجر قدردانی کرد و متذکر شد: امسال پروژه‌های افتتاحیه گیلان چهار برابر سال گذشته بود.

عبدالله‌زاده پاشاکی فریضه امر به معروف را فطری دانست و افزود: این فطرت در تمام افراد وجود دارد و بهترین امر به معروف توحید و بزرگ‌ترین منکر حکومت طاغوت است و حکومت وظیفه دارد این فریضه را در جامعه ترویج کند.

وی با اشاره به احداثحوزه علمیه بزرگ در سیاهکل خاطرنشان کرد: کلنگ احداثاین حوزه در دهه فجر امسال توسط نماینده ولی فقیه در گیلان بر زمین زده شد.

عبدالله‌زاده پاشاکی از دولت روحانی به دلیل افتتاح پروژه‌ها در دهه فجر قدردانی کرد و متذکر شد: امسال پروژه‌های افتتاحیه گیلان چهار برابر سال گذشته بود.

امام جمعه موقت رشت به جنایات گروه داعش اشاره و اظهار داشت: هدف دشمنان، تضعیف اسلام ناب محمدی(ص) است و داعش را نیز برای همین منظور به وجود آوردند.

داعش ایلنا گیلان خطیب جمعه رشت حجت‌الاسلام عبدالله‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر