کد خبر: 256991 A

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان؛

ایلنا: بخش کتبی مسابقات قرآن و عترت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی گیلان در تاریخ 20 اسفند جاری به صورت هم زمان در سطح تمامی واحد ها و مراکز آموزشی این استان برگزار می شود که نیازمند توجه و نظارت ویژه مسئولان دفاتر فرهنگی است.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان گفت:ارزش های اخلاقی و دینی ایام فاطمیه (س) در سطح واحد ها و مراکز آموزش عالی حفظ شود.

 به گزارش ایلنا از رشت، حجت الاسلام والمسلمین سید علی میرابراهیمی پیش از ظهر امروز در جریان  بیست و سومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی این استان با گرامیداشت ایام فاطمیه (س) اظهار کرد: منشا موفقیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی از برکات اهل بیت(ع) و وجود ولایت فقیه است.

 وی با بیان اینکه پاسداری ایام فاطمیه (س) یکی از رفتار های مهم اعتقادی ودینی مسلمانان محسوب می شود،گفت: ارزش های اخلاقی و دینی ایام فاطمیه (س) در سطح واحد ها و مراکز آموزش عالی حفظ شود.

میر امینی،حفظ ارزش های دینی برخاسته از وجود نبوت و امامت اهل بیت(ع) را  نوعی تجدید بیعت با ولایت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

وی به یکی از ویژگی های خاص حضرت زهرا (س) اشاره کرد و یادآورشد: حضور در عرصه سیاست با حفظ ارزش های اخلاقی یکی از ویژگی های برجسته آن بانوی بزرگ اسلام است.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان با اشاره به روزهای پایانی سال جاری خواستارارائه برنامه های فرهنگی-اجتماعی دفاتر فرهنگی واحدهای آموزشی این دانشگاه شد.

وی متذکر شد:مسئولان فرهنگی واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان برنامه های فرهنگی خود درسال 94 را به صورت یکساله و در قالب چند بعدی با رعایت آئین نامه ها و بخشنامه ها ارائه کنند.

این مسئول  به برگزاری بخش کتبی مسابقات قرآن و عترت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی گیلان در تاریخ 20 اسفند جاری اشاره کرد و افزود: این مسابقات به صورت هم زمان در سطح تمامی واحد ها و مراکز آموزشی استان برگزار می شود که نیازمند توجه و نظارت ویژه مسئولان دفاتر فرهنگی است. 

آموزش عالی اهل بیت ایام فاطمیه حضرت زهرا دانشگاه آزاد اسلامی قرآن نظام جمهوری اسلامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ولایت فقیه اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر