کد خبر: 270922 A

در پی استقبال بزرگ مرم گیلان از دولت صورت گرفت؛

نماینده ولی فقیه، استاندار ومجمع نمایندگان گیلان از مردم این استان در پی شکوه همدلی و خلق حماسه حضور در استقبال از رئیس جمهور و هیئت همراه طی بیانیه‌ای مشترک قدردانی کردند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، نماینده ولی فقیه، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان گیلان در بیانیه‌ای مشترک با قدردانی از شکوه حضور مردم آورده‌اند؛ گیلان سرزمین عاشقان اهل بیت و خاندان رسالت، فقها، مراجع و بزرگان، دانشمندان، فرهیختگان، نام آوران، سلحشوران و راد مردان اسوه است.

این بیانیه ادامه می‌دهد؛ این بزرگان و پیشینه آن‌ها در آسمان تاریخ پرافتخار ایران اسلامی همچون ستاره‌ای درخشان می‌درخشد. از این رو برای گیلانیانی به درازای تاریخ تمدن ایران ایمان داشته و در تمامی عرصه‌های انقلاب همواره پیشرو بوده‌اند، حضور رئیس جمهور و هیئت وزیران آزمون و امتحانی دیگری بود تا با سربلندی و سرافرازی به ندای رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفته و بر فرمان ایشان در سال «دولت وملت، همدلی وهمزبانی» همت گماشتند.

بیانیه نماینده ولی فقیه، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان گیلان ادامه می‌دهد؛ حضور بی‌نظیر و اعجاز گونه مردم قدر‌شناس گیلان در استقبال از رئیس جمهوری نشان ازعزم آن‌ها برای حمایت از خادمان صدیق دولت بوده و درستی راه دولت تدبیر و امید در مسیر پیشرفت کشور را نشان می‌دهد.

در پایان این بیانیه نوشته شده است؛ ما مسئولان و نمایندگان مردم گیلان برخود واجب می‌دانیم تا ضمن قدردانی از سفر رئیس جمهوری به گیلان و تصویب طرح‌های بزرگ، از همه کسانی که به نوعی در ایجاد این شور و شعور و استقبال باشکوه نقش داشتند، تقدیر و تشکر کنیم.

نماینده ولی فقیه، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان گیلان در این نامه نوشته‌اند؛ امیدواریم باتلاش برای اجرایی شدن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی تصویب شده در این سفر، توسعه‌ای در خور شأن و شایستگی مردم گیلان تحقق یابد.

ایران دولت رئیس جمهور رهبر فرزانه انقلاب نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر