کد خبر: 270930 A

امام جمعه موقت رشت:

امام جمعه موقت رشت گفت: مردم یمن در مقابل حمله عربستان مظلوم واقع شده‌اند و بمباران مردم این کشور، جنایت محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از رشت، حجت‌الاسلام احمد عبدالله‌زاده پاشاکی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با قدردانی از سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت به گیلان اظهار کرد: استقبال مردم گیلان از کاروان دولت تدبیر و امید نشان می دهد که مردم ولایتمدار این استان گوش به فرمان رهبری و همدل و همزبان با دولت خود هستند.

وی با قدردانی از مسئولان در فراهم کردن سفر رئیس جمهور به گیلان افزود: مردم انتظار دارند مسئولان استانی مصوبات دولت در گیلان را پیگیری کنند.

امام جمعه موقت رشت تصریح کرد: در جریان این سفر، وزرای دولت در شهرستان‌های مختلف گیلان حضور پیدا کرده و از نزدیک با مشکلات مردم هر منطقه آشنا شدند.

وی با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از مظلومان جهان اذعان کرد: مردم یمن در مقابل حمله عربستان مظلوم واقع شدند و بمباران مردم این کشور، جنایت محسوب می‌شود.

عبدالله‌زاده پاشاکی با بیان اینکه عربستان از آزادی قلم و بیان در این کشور جلوگیری می‌کند، تصریح کرد: آیت‌الله نمر از حق‌طلبان عربستان بوده که در زندان این رژیم به‌سر می‌برد.

وی، حمله عربستان به یمن را مانند تهاجم رژیم صهیونیستی به لبنان و فلسطین دانست.

امام جمعه موقت رشت، شکست عربستان در یمن را قطعی عنوان کرد و گفت: امروز عربستان در قالب کشور ظالم به مردم مظلوم یمن حمله کرده است.

وی با اشاره به موضوع ورود بانوان به ورزشگاه‌ها متذکر شد: این موضوع در دولت‌های گذشته نیز مطرح بود و ورود بانوان به ورزشگاه‌های آقایان طبق فتوای مراجع تقلید جایز نیست.

عبدالله‌زاده پاشاکی افزود: اگر می خواهیم به بانوان توجه ویژه داشته باشیم باید در گام نخست برای آنها پارک ویژه راه اندازی کرده و به توسعه ورزش آنها توجه کنیم.

امام جمعه موقت رشت به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) در دوم اردیبهشت‌ماه سال 58 اشاره کرد و گفت: ایستادگی در مقابل ابرقدرت شرق و غرب سرلوحه فعالیت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی مقابله با ضد انقلاب در بدو پیروزی انقلاب اسلامی را از اقدام‌های سپاه عنوان کرد و یادآور شد: دلاورمردی‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس فراموش‌شدنی نیست.

عبدالله زاده پاشاکی گفت: سپاه نقش فعال و پر ثمری در توسعه کشور ایفا کرده است.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب، ارتش ایران وابسته به ابرقدرت‌ها بود، خاطر نشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی حوزه‌های دفاعی، نظامی، معرفتی و دینی ارتش تقویت شده است.

امام جمعه موقت انقلاب زندان عربستان یمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر