کد خبر: 318891 A

بخشدار کوچصفهان در گفت‌وگو با ایلنا

ایلنا: بخشدار کوچصفهان با اشاره به تمهید مقدمات برای برگزاری راهپیمایی بزرگ 13 آبان گفت: پیام این حرکت بزرگ این است که ملت بزرگ ایران زیر بار ذلت و ظلم هیچ قدرتی نمی‌رود و روی پای خود ایستاده و برای عزت خود تصمیم می‌گیرد.

کامبیز یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا افزود: تبعید امام به ترکیه در سال 1343، حماسه آفرینی دانش‌آموزان در خیابان‌های تهران در  سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 1358 که همگی مصادف با 13 آبان بودند، این روز را به خاطره‌انگیزترین ایام برای ملت ایران مبدل ساخته است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز 13 آبان حاوی پیامی مهم به ابرقدرت‌های دنیاست، افزود: این پیام که از پیام بزرگ عاشورا نشات گرفته است، این واقعیت را تبیین می‌کند که ملت ایران زیر بار ذلت و ظلم هیچ قدرتی نمی‌رود و روی پای خود ایستاده و برای عزت خود تصمیم می‌گیرد.

یوسفی ادامه داد: یقینا شعارهای مردم مسلمان ایران که با مشتهایی گره کرده انزجار خود را از استکبار جهانی فریاد می‌زنند، کام ظالمان و مستکبران جهان را تلخ خواهد کرد.

بخشدار کوچصفهان تصریح کرد:  بر همه ما واجب است که با گرامیداشت این روز مهم ضمن تجدید عهد با شهدا و امام شهدا و مقام عظمی ولایت، بر ایستادگی و مقاومت پای آرمانهای نظام و انقلاب تاکید کنیم.

وی گفت: بخشداری کوچصفهان نیز با تشکیل ستاد گرامیداشت 13 آبان از دو هفته قبل، مقدمات برگزاری یک راهپیمایی باشکوه را در این بخش فراهم آورده تا به این وظیفه مهم به شایستگی جامه عمل بپوشاند.

یوسفی خاطرنشان کرد: راهپیمایی 13 آبان امسال ساعت 10 صبح از ناحیه مقاومت بسیج کوچصفهان آغاز می‌شود و پس از طی مسیر مشخص شده به مقصد مسجد جامع کوچصفهان خاتمه می‌یابد.

 وی با بیان اینکه سخنران اصلی راهپیمایی 13 آبان در کوچصفهان حجت الاسلام و المسلمین ثبوتی امام جمعه این بخش است، گفت: در شهر لولمان نیز این راهپیمایی، باشکوه هر چه تمام‌تر و براساس تصمیمات و برنامه‌های تعیین شده در ستاد ، برگزار خواهد شد.

بخشدار کوچصفهان از تلاشهای خبرگزاری ایلنا در انعکاس اخبار این بخش و آگاهی بخشی به جامعه تقدیر و تشکر کرد.

۱۳ آبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر