کد خبر: 318969 A

مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد کشور

ایلنا: مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد کشور با تاکید بر لزوم حامی یابی و جذب افراد خیر، گفت: با تدبیر صحیح می‌توان فقر را کمرنگ کرد.

به گزارش ایلنا، نوروزی در جمع 60 نفر از معاونان توانمندسازی و کارشناسان حوزه اکرام ایتام کمیته‌های امداد گیلان در رشت با تاکید بر استفاده بهینه از زمان گفت: حوزه اکرام ایتام یکی از بهترین روشهای خدمت‌رسانی به ایتام و نیازمندان است که با توجه به تحولات جدید در این نهاد باید با همدلی و انسجام بیشتر کارشناسان این حوزه خدمات گسترده‌تری را به قشر نیازمندان ارائه داد.

وی با بیان اینکه طرح اکرام به عنوان طرحی که دیگر کشورها خواستار الگو برداری از آن هستند و جزو دو طرحی است که قرار است برای یونسیف ارائه شود افزود :با برنامه ریزی و تدبیر صحیح  و نیکو و بهره گیری از معارف اسلامی ، فقر در جامعه کم رنگ می شود و یا حتی در برخی موارد وجود نخواهد داشت.

این مقام مسئول در ادامه پیرامون موضوعاتی همچون حمایت های اجتماعی و بازاریابی در اکرام ،آثار فقر ، نیازهای فقرا ، هدف اصلی کمیته امداد به بحث و بررسی پرداخت و شناخت محرومین و نیازهایشان، شناخت منابع کشور ، پیوند مدبرانه و هنرمندانه بین داشته ها و نداشته ها با محوریت خود فقرا را از جمله وظایف و کارهای مهم امدادگران حوزه اکرام عنوان کرد.

مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد کشورهمچنین  مدیریت عملیاتی ، مدیریت همگرا ، مولفه های مهم مدیریت حمایتهای اجتماعی ، شناخت راهبردی خدمات ، چشم انداز طرح اکرام  را از محورهای مهم برنامه حوزه اکرام ایتام دانست و تصریح کرد : کارشناسان حوزه اکرام باید در حامی یابی و جذب افراد خیر تلاش بیشتری کنند و رفتار و گفتارشان طوری باشد که حامی احساس رضایتمندی کرده و رغبت بیشتری برای کمک به ایتام و نیازمندان پیدا کند.

لازم به ذکر است این نشست در دو زمان صبح و عصر و در قالب کارگاه آموزشی در اداره کل کمیته امداد گیلان در رشت برگزار شد.

گفتنی‌ست مدیرکل حمایتهای اجتماعی کمیته امداد کشور به همراه مدیرکل و چند تن از معاونین کمیته امداد گیلان از چند خانواده ایتام تحت پوشش استان در مناطق محروم بازدید کردند.                                                                                  

کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر