کد خبر: 319003 A

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار

ایلنا: نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار در پیامی مشترک: 13 آبان روز تبلور بینش، آگاهی و پیشگامی نوجوانان و جوانان این مرز و بوم در عرصه های مختلف انقلاب است.

به گزارش ایلنا، در پیام مشترک آیت الله زین العابدین قربانی و دکتر محمدعلی نجفی به مناسبت 13 آبان آمده است: سیزده آبان هر سال، یادآور ایستادگی و ظلم ستیزی حضرت امام خمینی (ره) و تبعید ایشان به ترکیه در سال 43 ، شهادت دانش آموزان گرانقدر در سال 57 و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال 58 است که در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی به نماد استکبار ستیزی ، استقلال خواهی و آزادگی ملت بزرگ ایران و تقابل با زیاده خواهی و ناعدالتی‌تبدیل شده است.

در ادامه این پیام تصریح شده: 13 آبان همچنین روز برجسته سازی و تجلی بخشی به ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ملت ایران در محکومیت خصلت‌های ناپسند قدرت طلبان و باطل اندیشان جهانی محسوب می‌شود.

ملتی بزرگوار که با تاسی از پیام عاشورا، در تازه ترین آوردگاه ظلم ستیزی در برابر قدرتهای زورگو توانست تحت رهبری داهیانه وعالمانه خلف صالح معمار کبیر انقلاب  و تدابیر دولت تدبیر و امید از طریق ایستادگی  و تکیه بر مولفه های درونی قدرت انقلاب و تعامل موثر و سازنده با جهان،  حقانیت جمهوری اسلامی ایران را  در مذاکرات هسته ای به کرسی بنشاند.

در خاتمه پیام مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار عنوان شده است: اینجانبان ضمن گرامیداشت این روز بزرگ که تبلور بینش، آگاهی و پیشگامی نوجوانان و جوانان این مرز و بوم در عرصه های مختلف انقلاب است از عموم مردم دعوت می کنیم با حضوری فراگیر و گسترده ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی خشم و انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی ابراز ‌نمایند.

۱۳ آبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر