کد خبر: 320778 A

ایلنا: تسطیح و پاکتراشی شانه راه و لایروبی کانالهای هدایت آب در محور سیاهکل به دیلمان ، لوشان- جیرنده و پاکسازی حاشیه محور صومعه سرا به پونل انجام شد.

به گزارش ایلنا، رئیس راه و شهرسازی سیاهکل گفت: به منظور جلوگیری از تخریب رویه آسفالتی راه و ایمنی بیشتر، عملیات تسطیح و پاکتراشی شانه راه و لایروبی کانالهای هدایت آب در محور سیاهکل به دیلمان به طول ۵۰ کیلومتر اجرا شد.

فریدون سیاری با اشاره به ظرفیت محورهای ارتباطی این شهرستان بر توسعه گردشگری گفت: محور سیاهکل – دیلمان از جمله محورهای توریستی و گردشگر پذیری است که ارتقاء سطح کیفی آن می‌تواند در این بخش بسیار مفید باشد که در این راستا اکیپ راهداری این شهرستان با وسیله یک دستگاه گریدر توانستند تسطیح و پاکتراشی شانه راه، را انجام دهند.

همچنین در راستای پاکسازی حاشیه راه، خانعلیزاده رئیس راه و شهرسازی صومعه سرا با بیان اینکه راه‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های زیربنایی در توسعه استان‌ها محسوب می‌شود، گفت: حفظ و نگهداری حریم قانونی راه‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و هرگونه فعالیت‌های مرتبط با آن طبق قانون برعهده وزارت راه و شهرسازی می‌باشد. که برای اعتلای این هدف بزرگ پاکسازی حاشیه راه صومعه سرا به پونل در محدوده ضیابر بوسیله یک دستگاه بیل مکانیکی توسط عوامل سخت کوش راهداری صومعه سرا در حال انجام است.

حبیب شعبانی رئیس راه و شهرسازی رودبار نیز عنوان کرد: لایه روبی آب‌نما‌ها و شن ریزی و تسطیح محورهای لوشان- جیرنده در بخش عمارلو و محور شیخ علی توسه به میرزاگلبند و لیافو در حال انجام است.

راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر