کد خبر: 325910 A

رنج‌کش خبر داد:

ایلنا: سرپرست اداره‌کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری‌ گیلان از ساماندهی پوشش کارکنان دفاتر پیشخوان دولت در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، یونس رنج‌کش در کارگروه ویژه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی استان گیلان افزود: در این  ساماندهی لباس کلیه افراد شاغل در پیشخوان های دولت در استان متحدالشکل خواهد شد که دستورالعمل اجرایی آن توسط اداره کل فن آوری و اطلاعات استانداری به مدیران این پیشخوان‌ها اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: اجرای این طرح در راستای اهداف صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان انجام می‌شود و کلیه افراد شاغل در این مراکز باید دارای لباس متحدالشکل با  درج نام و مسؤولیت برروی آن باشند.

رنجکش اضافه کرد: یکی از وظایف بخش‌خصوصی در ارائه خدمات به مشتریان جلب رضایت‌مندی آنان است که متاسفانه گاهی گزارش شده است در این دفاتر در گزینش افراد و تعیین وظایف و چگونگی برخورد با مراجعه کنندگان در کنار استفاده از نوع پوشش دقت لازم انجام نمی شود.

وی یادآور شد: متحدالشکل کردن لباس کارکنان دفاتر پیشخوان دولت بخشی از اقدامات ساماندهی این دفاتر در استان است که در ادامه اقدامات دیگر نیز انجام خواهد شد.

سرپرست اداره‌کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان، آراستگی محیطی را از جمله جاذبه‌ها کسب و کار عنوان کرد و افزود: محیط های کار باید دارای شرایط استاندارد و ایمنی لازم باشند تا بتوانند با ارائه خدمات مطلوب زمینه‌های جذب مشتریان پایدار را فراهم کنند.

اجتماعی و فرهنگی بخش خصوصی پوشش حقوق دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر