کد خبر: 327067 A

فرماندار رودبار خبر داد:

فرماندار رودبار از اختصاص 170 میلیارد ریال اعتبار به 303 پروژه و طرح عمرانی این شهرستان در سالجاری خبر داد و گفت: مدیران باید برای جذب حداکثر اعتبارات تلاش کنند.

به گزارش ایلنا، سید محمد احمدی در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان رودبار ، اظهار داشت : امسال 170 میلیارد ریال اعتبار عمرانی بر اساس شاخص ، اولویت ، عملکرد و نگاه فنی به 303 پروژه و طرح عمرانی این شهرستان اختصاص یافت که مدیران باید تلاششان را برای جذب حداکثری 170 میلیارد ریال اعتبار عمرانی شهرستان بکار بندند.

وی تأکید کرد : مدیران بدون لحظه ای درنگ و از دست دادن فرصت و با بررسی های مستمر میدانی ، تجزیه و تحلیل دقیق و فنی پیشرفت پروژه ها و بدست آوردن دلایل اصلی انحراف معیارهای احتمالی و اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و خاتمه ، بطور جدی پیگیر اعتبارات عمرانی و اخذ تخصیص به موقع بر اساس اعتبارات مصوب باشند.

احمدی شرایط اقلیمی ، آب و هوایی و جغرافیایی شهرستان را همراه با صعوبت ، وسعت زیاد و پراکندگی آن از جمله موانع اجرای پروژها دانست و خاطرنشان ساخت : این گونه موانع پشتکار ، همت و تلاش مضاعف مدیران را همراه با بکارگیری تمام ظرفیتها برای انجام کار با کمترین هزینه ایجاب می نماید.

فرماندار رودبار اظهار امیدواری کرد : با توجه به تحرک بسیار خوب بدنه اقتصادی دولت و اهتمام و نگاه ویژه سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استاندار گیلان به زیرساختهای عمرانی و عام المنفعه استان و شهرستان رودبار ، تخصیص مطلوب ، بهینه و بهنگام اعتبارات ، به روند توسعه ای و شکوفایی اقتصادی رودبار کمک نماید.

احمدی بیان داشت : با توجه به نگاه ویژه مقام معظم رهبری به مقوله اقتصادی و ترسیم نقشه راه اقتصادی کشور و ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی توسط دولت ، اجرای پروژه های عمرانی با تأسی به این تدابیر را یکی از راههای موفقیت آمیز و مطلوب دانست.

وی مشارکت بخش خصوصی در کمک به بخش عمومی برای اجرای پروژه های عمرانی را یکی از فرصتهای ارزشمندی دانست که دولت تدبیر و امید برای کشور فراهم کرده است.

بخش خصوصی سازمان مدیریت و برنامه ریزی شاخص مقام معظم رهبری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر