کد خبر: 336679 A

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری رشت:

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری رشت گفت: با توجه به وزش باد شدید ، در ۱۱ ایستگاه آتش نشانی شهر رشت ، ۱۴۰ نیرو به حالت آماده باش درآمدند که از این تعداد ۶۰ نیرو خارج از شیفت کاری فراخوان شده بودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، رمضانی در جمع خبرنگاران گفت: در خصوص اقدامات شهرداری رشت از روز جمعه تا شنبه اظهار داشت: از اوایل روز جمعه ۱۸ دی ماه با وزش باد گرم شدید ، ۹۵ مورد حریق و حادثه گزارش شد که از این تعداد ، ۶ مورد سقوط آزاد و افتاد اجسام معلق ، ۶ مورد جدا شدن سر بندی ، ۵ مورد سقوط درخت و ۷۱ مورد آتش سوزی در علفزار و یک مورد حریق جنگل ، ۳ مورد خدمات ایمنی و ۳ مورد حریق مسکونی و تجاری بوده است.

 رمضانی تاکید کرد : با توجه به وزش باد شدید ، در ۱۱ ایستگاه آتش نشانی شهر رشت ، ۱۴۰ نیرو به حالت آماده باش درآمدند که از این تعداد ۶۰ نیرو خارج از شیفت کاری فراخوان شده بودند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری رشت خاطر نشان کرد : امروز ۴۰ دستگاه خودرو به صورت تمام وقت مشغول ارائه خدمات به شهروندان بودند.

به گفته رمضانی ، در یکی از حوادث ، یک دستگاه آپارتمان دچار حریق شد که ماموران این سازمان توانستند ۵ نفر از ساکنان این آپارتمان را نجات دهند.

مدیر عامل سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی  در پایان با اشاره به این‌که خوشبختانه حوادث امروز تلفات جانی نداشت گفت : ایستگاه ۴ آتش نشانی در منطقه یک رشت ، با رسیدگی به ۲۴ مورد حادثه پرکارترین ایستگاه آتش نشانی بود .

آتش نشانی سازمان آتش نشانی وزش باد فراخوان شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر