کد خبر: 336692 A

مدیر راهداری گیلان خبر داد

ایلنا: به منظور تکمیل آشکارسازی سرعت‌گیر نصب شده در محورهای استحفاظی شهرستان رشت برنامه احیاء و اجرای رنگ آمیزی سرعت‌گیر جهت تامین دید مناسب و افزایش ایمنی ترافیک در دست اقدام است.

محمود ایرانپرست مدیر راهداری گیلان در حاشیه بازدید از راه‌های رشت ظهر امروز به خبرنگار ما گفت: شناسایی، آشکارسازی و ایمن‌سازی نقاط پرحادثه به عنوان اقدامی زودبازده برای افزایش ایمنی و کاهش سوانح و تصادفات در محورها محسوب می‌شود و این امر همواره در برنامه‌ریزی‌های مرتبط با ایمنی راه‌ها مد نظر بوده است.

مدیر راهداری گفت: عملیات احداث سرعت‌گیر استاندارد در ابتدای محور فومن-شفت با استفاده از ۲۷ تن آسفالت و بهره‌گیری از یک دستگاه کامیون ولوو، یک دستگاه گریدر و یک دستگاه غلطک به اتمام رسید.

ایرانپرست به دیگر اقدامات انجام شده در راستای ایمن‌سازی اشاره کرد و گفت: اجرای عملیات ایمن‌سازی، نصب علائم، رنگ آمیزی پایه علائم، اجرای نقوش افقی، مرمت چراغ‌های چشمک زن در محور رودبنه-چاف در شهرستان لاهیجان، نصب علایم ایمنی به تعداد ۲۰ عدد در راه‌های طرفین پل ارتباطی جدیدالحداث راه روستایی توچی پایه بست حوزه استحفاظی شهرستان رشت انجام شد.

ایرانپرست گفت: جهت ایمن‌سازی و بهبود بستر جاده، عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت محورهای روستایی چهارراه پل به سد سنگر، قاضیان _ دلچه به تویسراوندان و راه روستایی شیخ علی بست در شهرستان رشت جمعأ به طول ۳۱ کیلومتر با مقدار ۵۲ تن آسفالت گرم انجام شد.

ترافیک جاده رنگ آمیزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر