کد خبر: 336698 A

شهردار صومعه‌سرا

ایلنا: برای برطرف شدن این مشکل سالن آمفی‌تئاتر شهید آوینی صومعه‌سرا را در نظر گرفته‌ایم تا در هفته دو روز نمایش فیلم برای عموم داشته‌ باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از صومعه‌سرا شهردار این شهر در جمع خبرنگاران آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌های مهم شهر را بخشی از فعالیت شهرداری صومعه‌سرا عنوان کرد و افزود: انجام پیاده‌روسازی از جمله اقدام‌های شهرداری بود.

حسن آقاجانی احداث پل یکی از مناطق صومعه‌سرا را از دیگر فعالیت‌های شهرداری ذکر کرد و یادآور شد: این پل 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

شهردار صومعه‌سرا این شهر را میزبان سه شهید گمنام خواند و گفت: امسال سه شهید نامدار وارد صومعه‌سرا شدند که مزار آنها در بوستان ابریشم است و برنامه‌هایی برای زیباسازی بیشتر این محل را در برنامه داریم.

آقاجانی از اجرای طرح پیاده‌ راه‌سازی در خیابان فرهنگ صومعه‌سرا خبر داد و افزود: انیمیشن این طرح در اختیار مغازه‌داران اطراف این خیابان قرار گرفت و همکاری خوبی برای اجرای این طرح وجود دارد.

شهردار صومعه‌سرا یکی از دغدغه‌های مردم این شهر را نبود سینما عنوان کرد و گفت: برای برطرف شدن این مشکل سالن آمفی تئاتر شهید آوینی صومعه‌سرا را در نظر گفته‌ایم تا در هفته دو روز نمایش فیلم برای عموم داشته‌باشد.

آقاجانی احیای سینمای صومعه‌سرا را از برنامه‌های مهم دانست و یادآور شد: با هماهنگی ارشاد اسلامی به‌ زودی سینمای صومعه‌سرا در سالن آمفی‌تئاتر این شهر احیا می‌شود.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح پیاده راه‌سازی گلدان‌هایی برای کاشت درخت در نظر گرفته شده‌است، تصریح کرد: در مسیر اجرای این طرح هیچ درختی بی‌خودی قطع نمی‌شود و برخی درختان خشک و بی‌مصرف هستند که امسال به جای آنها در روز درختکاری نهال‌های جوان کاشته می‌شود.

وی درباره پرداخت حقوق کارگران شهرداری صومعه‌سرا متذکر شد: تمام حقوق کارگران شهرداری صومعه‌سرا پرداخت شده و حتی یک ریال حقوق معوقه نداریم و اگر کسی بیاید بگوید حقوق دریافت نکرده استعفای خود را می‌نویسم.

وی خاطرنشان کرد: سالن مذکور در هفته دو روز ساعت‌های خاص به نمایش فیلم‌های جدید اختصاص می‌یابد و فیلم محمد رسول‌الله (ص) در سالن آمفی‌تئاتر شهید آوینی به نمایش گذاشته می‌شود که به‌زودی اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.

تئاتر دهه فجر شهرداری حقوق کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر