کد خبر: 337456 A

استاندار گیلان مطرح کرد:

استاندار گیلان ایجاد رفاه و بهبود معیشت مردم را از جمله اهداف مهم دولت تدبیر و امید برشمرد و افزود: تحریم‌های ناجوانمردانه و مشکلات ناشی از سیاست‌های غلط گذشته باعث شد تا دولت تدبیر و امید در آغاز کار با مشکلات عدیده ای مواجه شود.

به گزارش ایلنا، محمد علی نجفی که شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح پل آب نمای بتنی جیرده شفت سخن می گفت، با بیان اینکه تولید نفت 2.5 میلیون بشکه ای 4 سال گذشته ، در آغاز کار دولت به زیر 1 میلیون بشکه در روز کاهش یافت تصریح کرد: در طی 2 سال و اندی قیمت فروش نفت از بشکه ای 100 دلار به کمتر از 30 دلار کاهش یافت.

نجفی با اشاره به شیطنت دشمنان علیه ایران تصریح کرد : علی رغم فرصتی که برای افزایش تولید نفت کشورمان ایجاد شده شاهد هستید که دشمنان به دنبال بهانه جویی برای ضربه زدن به ایران هستند .

استاندار گیلان همچنین پروژه سد لاسک را از جمله پروژه های مهم شهرستان شفت عنوان کرد و افزود : دولت با تمام محدودیت ها همه تلاش خود را به کار گرفته تا امکانات لازم را برای رفاه و معیشت مردم فراهم کند.

وی از بهبود شاخص های خدمات رسانی در استان خبر داد و افزود: در بخش های گاز رسانی، آسفالت راه روستایی و آبرسانی با توجه به اینکه از میانگین کشوری عقب بودیم اما با تلاش های صورت گرفته امروز نهضتی را در این بخش‌ها شاهد هستیم.

نجفی هماهنگی بین دستگاه‌ها و بخش عمرانی را بسیار مطلوب عنوان کرد و افزود : هماهنگی و همراهی مدیران در کارگروهای مختلف تولید، محیط زیست و تالاب باعث شد تا این وحدت رویه برای مدیران کشوری مثال زدنی شود و گاهاً به عنوان بخش نامه و آیین نامه ابلاغ کنند .

گفتنی است پل آبنمای بتنی روستای جیرده‌ی شفت به طول 100 متر و عرض 3.5 متر است که برای ساخت این پل که در مدت 145 روز کاری انجام شد 13 میلیارد ریال هزینه شده است .

این پل در سال 1390 تخریب شده بود.

گفتنی است در حاشیه این مراسم با حضور استاندار گیلان یک اصله عقاب رهاسازی شد.

ایران دلار گاز نفت شهرستان شفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر