کد خبر: 337858 A

مدیر راهداری شهر گیلان خبرداد:

مدیر راهداری گیلان گفت: با هدف افزایش ایمنی تردد و دید کافی در شب و کنترل ترافیک و تسهیل رفت و آمد، خط کشی هزار کیلومتری در محورهای گیلان به اجرا در آمد.

محمود ایرانپرست مدیر راهداری راه و شهرسازی گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: به منظور افزایش ایمنی محور، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه به خصوص در شب با دید محدود، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جدا کننده وسط و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی، عملیات اجرای خط کشی 1000 کیلومتر در سطح شهرستان‌های لاهیجان، رودسر، لنگرود ، آستارا، تالش، رضوانشهر، صومعه سرا، فومن ( فومن-شفت، فومن-شنبه بازار) ، ماسال و شفت با اعتباری بالغ بر یک میلیاد و هفتصد میلیون تومان، در راستای تامین ایمنی عبور و به اجرا درآمد.

وی افزود: رنگ آمیزی سرعت گیر در محور راه‌های روستایی شهرستان ماسال به طول 40 متر و رنگ آمیزی نرده پل‌های صومعه سرا –پونل از دیگر اقدامات انجام شده در جهت ایمن سازی توسط عوامل راهداری است.

ایرانپرست در پایان گفت: عملیات پاکسازی قرنیز پل‌ها در محور پونل-تالش، پاکسازی حاشیه نیوجرسی ها در محور پونل به ضیابر و ایمن سازی محور شلمان-املش ( ورودی پمپ بنزین ) انجام گرفته است.

راه و شهرسازی کنترل ترافیک وسایل نقلیه لاهیجان پمپ بنزین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر