کد خبر: 337885 A

مدیر ساخت و توسعه راه های گیلان عنوان کرد:

مدیر ساخت و توسعه راه‌ها از شن ریزی، زیرسازی ، تسطیح و رگلاژ راه‌های روستایی در گیلان خبر داد.

محمدرضا نازک کار مدیر ساخت و توسعه راههای گیلان در حاشیه بازدید از راه های گیلان به خبرنگار ایلنا گفت: با هدف ایجاد بستر مناسب راه‌های ارتباطی و تردد آسان و ایمن عملیات شن‌ریزی و زیرسازی راه روستایی شالده-حلقه بسته آغاز شد.

راه روستایی مذکور دارای کیفیت نامناسبی بوده به نحوی که عبور و مرور اهالی روستای حلقه بسته و روستاهای همجوار را به ویژه در فصل زمستان با مشکلات جدی مواجه می کرد و با اجرای این عملیات علاوه بر تسهیل عبور و مرور اهالی در کوتاه مدت، زیرسازی مسیر برای اجرای عملیات آسفالت که در آینده اجرا خواهد شد، آماده می‌شود.

نازک کار افزود: جهت تردد بهتر بیش از 300 خانوار در شهرستان ماسال ، تسطیح و رگلاژ راه روستایی قران شاندرمن به طول 3 کیلومتر و راه روستایی پاشکم در شاندرمن نیز به طول 2 کیلومتر انجام شد.

مدیر ساخت و توسعه راه‌ها در پایان با تاکید بر این موضوع که ایجاد زیرساخت‌های روستایی نقش مهمی در توسعه روستاها دارد، گفت: زیرسازی راه روستایی دستخط محله به آزادمحله بطول 1500متر ، در گذشته تردد در آن به هنگام مواقع بارانی به سختی انجام می گرفت که با تلاش اداره کل راه و شهرسازی استان جهت بهره برداری بیش از پنجاه خانوار از این محور به اجرا درآمد. 

درآمد راه و شهرسازی استان زمستان مشکلات ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر